Telefonunuzdan Zoom'da sanal arka planlar nasıl kullanılır

Akıllı telefonunuzda sohbet ederken Zoom Cloud Meetings arkanıza sanal bir arka plan koyabilir, ancak yalnızca iOS kullanıyorsanız Android cihazlarda desteklenmez.

Zoom'un masaüstü bilgisayarlar için video konferans uygulamasının en havalı özelliklerinden biri sanal arka planları. Sadece birkaç tıklama ile arkanızdaki odayı seçtiğiniz fotoğrafla değiştirebilirsiniz. Bu özellik Zoom Cloud Meetings'de de mevcuttur, ancak bir uyarı ile birlikte bulunur: Yalnızca iOS'ta kullanılabilir.

Maalesef, Android kullanıcıları – Android şu anda Zoom'da sanal arka planları desteklemediğinden (özelliğin ne zaman geleceği veya gelip gelmediği bilinmemektedir) arkanızdaki odayı göstermeye sıkıştınız.

GÖRMEK: VPN kullanım politikası (TechRepublic Premium)

iOS kullanıcıları bir toplantı sırasında menü çubuğunun sağ alt kısmındaki Diğer düğmesine dokunarak, Sanal Arka Plan'a dokunarak ve görüntülenecek arka planı seçerek (Şekil A).

Şekil A

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/01/1d19dae2-d791-467f-8c63-81d0ba408b6b/resize/770x/852d81e4cc18c51e29ed5a4a0468ae91/figure-.. "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Şekil-g-1.jpg

Güzel bir dış mekan alanı veya ev ofisinizin temiz, düzenli bir sürümü gibi arka plan olarak kullanmak üzere fotoğraf eklemek istiyorsanız, artı düğmesine dokunun.

Hiçbiri'ne dokunarak sanal arka planları tekrar kapatabilir ve şu bağlantıyı kontrol edebilirsiniz: iOS için Zoom Cloud Meetings uygulamasını indirin.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*