Tesco eve teslim nasıl alınır veya bugün yuvası tıkla ve topla

Bir süredir Tesco eve teslim yuvası için rezervasyon yapmaya çalışıyorsanız, yalnız değilsiniz. Tesco, talebiyle sular altında kaldı. Yemek teslimi daha fazla müşteri evde kalmak gibi son birkaç hafta içinde hizmet.

Bu kadar yüksek siparişlerle Tesco, COVID-19'un yayılmasına karşı koruyucu önlemler ile elden geçirilen fiziksel mağazalarında alışveriş yapabilenleri çağırıyor. Bu, yüksek riskli, yaşlı veya kendinden izole değilseniz, yiyeceklerinizi almak için yerel mağazanıza gitmeniz gerektiği anlamına gelir.

Ancak, Tesco teslimatına ihtiyacınız varsa, bir tane alma şansınızı artırmanın birkaç yolu vardır. Burada, denemek ve almak için en iyi yollardan geçeceğiz. market alışverişi teslimatı Tesco'nun Click & Collect hizmetinin sizin için nasıl çalışabileceğini.

Tesco yemek teslimi: gün boyunca kullanılabilir yeni slotlar
Tesco şu anda yüksek riskli veya yaşlı müşteriler için eve teslim yuvalarına öncelik veriyor, bu nedenle yerel mağazanıza şahsen ulaşabilmeniz gerekir. Yaşlı veya savunmasız bir müşteriyseniz, kayıt olduğunuzdan emin olun. gov.uk ve alışveriş yapabileceksiniz. Tesco yakın zamanda 23:30 – 00:30 saatleri arasında 3 hafta önceden açılacağını tweetliyor. Tesco'da bir dağıtım yuvası şimdi arayın

Kayıt olun gov.uk
Gov.uk listesinde olduğunuzdan emin olun. yaşlıysanız veya yüksek risk altındaysanız, klinik açıdan aşırı derecede savunmasız kişilerdir. Tesco, bu nüfus için eve teslim yuvalarına öncelik veriyor, böylece ihtiyacınız olan malzemeleri daha az güçlükle elde edebilirsiniz.

Tesco eve teslim yuvası nasıl alınır

Tesco, geçtiğimiz haftaki işe alım artışının ardından kısa bir süre önce teslimat kamyonetleri ve şoförleri filosunda büyük bir genişleme olduğunu açıkladı. Bu, artık her zamankinden daha fazla Tesco yiyecek dağıtım yuvası olduğu anlamına geliyor: 680.000'den haftalara kadar 780.000.

Ancak bu, herkes için ücretsiz olduğu anlamına gelmez. Tesco, rezervasyon sisteminde yaşlılara ve savunmasız kişilere öncelik veriyor, bu nedenle yüksek riskli olarak kabul edildiyseniz, Gov.uk kendinizi klinik olarak savunmasız bir kişi olarak kaydettirmek.

Tesco bu kaydı en savunmasız müşterilerinin görüldüğünden emin olmak için kullanıyor, yani listedeyseniz bir ev teslim yuvası rezervasyonu yapmak çok daha kolay olacak.

Kendini izole eden ancak savunmasız veya yaşlı değilseniz, en iyi seçim denemeye devam etmektir. Tesco eve teslim yuvaları günlük olarak güncellenmektedir, bu nedenle bir denemeden sonra vazgeçmeye gerek yoktur.

Tesco Tıkla ve Topla nasıl çalışır?

Tesco'nun eve teslim hizmetinde öncelik almaya hak kazanmıyorsanız, yine de yiyeceklerinizi Click & Collect hizmetlerinden sipariş edebilirsiniz. Tesco Online ile yiyeceklerinizi seçin ve ödeme yapmadan önce Tıkla ve Topla'yı seçin.

Bu hizmet için eve teslimden çok daha fazla yuva var ve potansiyel olarak şu anda alışveriş mağazasından daha güvenli, ayrıca sıraya girmenize gerek yok.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*