Tesla'da çalışmak ister misiniz? Şirket ADAS test operatörleri arıyor

Bu yılın başlarında Musk, Tesla'nın Austin Gigafactory'sinin binlerce işçiye ihtiyacı olduğunu ve şirketin kariyer sayfasındaki bir dizi pozisyon, ADAS test pilotları için işe alımların devam ettiğini söyledi.

tesla.jpg

Resim: Tesla

Bu yılın başlarında, Tesla CEO'su Elon Musk, şirketin Austin merkezli Gigafactory'nin 10.000'den fazla işçiye ihtiyacı vardı. Yeni Tesla pozisyonları telaşı, daha muhtemel adaylar için kapıyı açıyor; yani, şirketin gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS) için bir tür test pilotu.

Perşembe günü, Electrek başlangıçta rapor edildi Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde Tesla ADAS operatörü açılışlarında. Tesla'nın hızlı bir araması kariyer sayfası New York, Chicago, Philadelphia, Bay Area, Washington, D.C. ve Miami'de listelenen ABD açıkları olan ADAS test operatörlerinin listelerini gösterir.

GÖRMEK: Araştırma: Video konferans araçları ve bulut tabanlı çözümler dijital çalışma alanlarına hükmediyor; VPN ve VDI, KOBİ'ler arasında daha az popüler (TechRepublic Premium)

Tesla ADAS test operatörleri iş tanımı

İş ilanları, pozisyon sorumluluklarını, aday gerekliliklerini ana hatlarıyla belirtir ve rolün kısa bir özetini sunar. Aşağıda, Chicago merkezli ADAS test operatörü rolünde listelenen bilgileri ayrıştıracağız.

Sağlanan iş tanımını "Tam kendi kendine sürüş yolunda mevcut ve gelecekteki tüm Otopilot özellikleri için araç düzeyinde testlerimizi hızlandırmak için yüksek motivasyonlu bir birey arıyoruz" diyor.

"ADAS Test Operatörü, yazılım yinelemeleri boyunca iyileştirmeleri ve gerilemeleri belirlemekten sorumlu olacaktır. Güçlü bir aday, karar verirken nesnel olarak odaklanacak, ayrıntılara büyük bir dikkatle son derece organize olacak ve kendi kendini başlatacaktır."

Açıklama, rolün hem uluslararası hem de yerel konumlarla ilgili "araçları halka açık yollarda, test parkurlarında ve test alanlarında test etmek için" seyahat esnekliği "gerektirebileceğini" söyledi.

İş sorumlulukları

Genel olarak, iş sorumlulukları bölgeyi araştırmayı ve "Otopilot testi için perspektif senaryoları olan rotaları" tasarlamanın yanı sıra "test özellikleri" tasarlamayı ve "XRAY gibi araçları kullanarak değerlendirme kriterleri" oluşturmayı içerir. Ek iş sorumlulukları arasında, test özelliklerine dayalı olarak "gerçek dünya testi" yapmak ve "özel olarak istenen senaryolar için geçici destek sağlamak" yer alır. ADAS test operatörlerinden ayrıca şirketin tescilli araçlarını ve daha fazlasını kullanarak "test verilerini, triyaj yazılımı sorunlarını ve anormal araç davranışlarını analiz etmeleri" istenecektir.

GÖRMEK: İşin geleceği: Dijital iş yeri için araçlar ve stratejiler (ücretsiz PDF) (Teknoloji Cumhuriyeti)

İş gereksinimleri

İş, ADAS test sürücülerinin temiz bir sürüş kaydına, "güvenli sürüş alışkanlıklarına", "iyi navigasyon becerilerine" ve özellikle Word, Outlook ve Excel dahil olmak üzere Microsoft Office araçlarına dikkat çeken "mükemmel bilgisayar yazılımı becerilerine" sahip olmasını gerektirir. Diğer teknik gereksinimler arasında MacOS, Linux, Windows ile aşinalık ve "dosya sistemleri arasında rahat gezinme" ve veri aktarımlarını denetleme yer alır. İlan, bir gereklilik olarak Komut Satırı deneyimini ve ADAS/otopilot sistemlerine, sensör paketine, "araç sistemleri hakkında temel bilgi" ve daha fazlasına aşina olmayı listeledi.

Tam Kendi Kendine Sürüş ve beta programı

Bazı şirketler yarı otonom ve tam otonom araçlar sunmak için çalışıyor. 20 Ekim 2020'de Musk, Tesla'nın "tam kendi kendine sürüş"ünün (FSD) beta sürümünü duyurdu. açarak yaymak o gece başlayacaktı ve bunun "olması gerektiği gibi son derece yavaş ve temkinli" olacağını belirtti. 9 Nisan'da Musk tweetlendi: "FSD Beta V9.0 ile neredeyse hazır. Özellikle garip viraj durumları ve kötü hava koşulları için adım değişikliği geliştirmesi muazzam. Saf görüş, radar yok."

Birkaç gün sonra Musk bunu güncelledi. zaman çizelgesi, "Mayıs ayının düğme zamanlamasının umut verici olduğunu" belirterek, bunun "V9.0'ın sınırlı betasının ne kadar iyi gittiğine bağlı olduğunu, ancak geniş beta (diğer adıyla düğme) Haziran'dan sonra olursa şaşırırım." Aynı tweet'te Musk, "Gelecek ay FSD aboneliği kesin bir şey" dedi.

Ayrıca bkz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*