Three'nin sadece SIM fırsatları koleksiyonu şu anda en iyisi

Bir ağ olarak, burada Üç Gerçekten mi çabası sadece SIM pazarına hakim olma yeteneğine sahiptir. En hızlı olmayabilir veya etkileyici bir benzersiz satış noktasına sahip olmayabilir, ancak kimse onu saf değer için yenemez.

Ve bu değer tüm aralığı boyunca uzanır. Sadece ikisine sahip değil en ucuz sınırsız veri planları aynı zamanda bir dizi farklı veri noktasında mükemmel fiyatlara sahiptir.

Bu tartışmasız olduğu anlamına gelmez. Beğenileri Enerji Verimliliği ve 60GB planı, ya da Smarty ve muazzam 100 GB aylık 100 GB tanıtım her zaman Üç'ün arkasına yakın – ama Üç her zaman biraz daha ucuz görünüyor.

Aşağıda, incelemeniz için en iyi Üç SIM planının tümünü listeledik. Bunların hiçbiri şu anda ihtiyacınız olana tam olarak uymuyorsa, geri kalanınızın en iyisini bizim SIM sadece fırsatlar kılavuz.

Three'nin sınırsız veri SIM'i yalnızca şunları sağlar:

Three'nin ucuz SIM planları:

Neden Üç ile gidelim?

Bu şaşırtıcı teklifler tarafından henüz kazanılmadıysanız Üç ağın bazı ekstra teşvikler sunmaktan çekinmediğini duymaktan heyecan duyacaksınız.

İster ücretsiz özel ödüller, ister ekstra dolaşım olsun. Bir ürünün en iyi parçalarını görebilirsiniz. Sadece üç SIM fırsatı veya Üç mobil fırsat altında.

  • Dolaşımda Git – Ek ücret ödemeden dünya çapında 71 ülkede dolaşım yetenekleri
  • Seyahat Swagger – Çanta bırakma ve erken biniş özellikli Easyjet ile seyahat güncellemelerini alın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*