Top Chef online nasıl izlenir: her sezon 17 bölüm her yerde akışı

Bıçaklarınızı keskinleştirin, Top Chef geri döndü ve popüler gerçeklik TV şovunun 17. sezonu şimdiye kadarki en büyük! Bu yıl, önceki yılların tüm yıldızlardan oluşan şefler rekor 250.000 $ ödül için yarışıyor. Ancak Ruth Reichl ve Marcus Samuelsson'un ağır konuk hakemler Top Chef: All-Stars L.A'nın öne çıkacağı iki kişi olduğu için onlar için çalışmaları kesildi. Okumaya devam edin, nerede olursanız olun Top Chef'ı nerede çevrimiçi izleyeceğinizi anlatacağız.

En İyi Şef: All-Stars L.A. kopya kağıdı

En İyi Şef 17, 19 Mart Perşembe günü başladı. Bravo, her hafta saat 10: 00'da ET / PT'nin sendikasyon saatinde ülke çapında Bravo'yu eve ve havaya ulaştırıyor. Bravo en iyi kablo kanalı olarak bilinse de, Hulu gibi hizmetler aracılığıyla flamalar ve kablo kesiciler için de kolayca kullanılabilir. 1 aylık ÜCRETSİZ deneme süresi sunuyor böylece kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Şefler, her zamanki mutfak zorluklarında ve Reichl ve Samuelsson gibi gastronomik ikonlarda birbirleriyle yarışacaklar, Kelly Clarkson, Jon Favreau ve Ali Wong'u dahil etmeyi dört gözle bekleyen ünlü konuklar var. Şovun hayranları beklemek üzere olacak, Padma Lakshmi yargılamalara ev sahipliği yapacak ve düzenli yargıçlar Tom Colicchio ve Gail Simmons başka bir koşuya geri dönecekler.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*