TV paketi mi arıyorsunuz? Gökyüzü kurulamıyor, ancak diğer birçok sağlayıcı var

Birçoğumuz evde kaldığımız için insanlar giderek daha fazla eğlence seçeneği aramaktadır.

Peki, izlemek için yeni bir TV dizisi bulmaktan ne kadar iyi eğlence? Bu bir reality dizileri veya yeni Netflix orijinal.

Sorun, mevcut küresel durum ve salgın nedeniyle, birkaç TV sağlayıcısı (anlaşılır şekilde) sağlık ve güvenlik nedenleriyle teslimatları duraklattı. Sosyal olarak kendilerine mesafe koymaya çalışıyorlar.

Aslında, yine de bazı sağlayıcılardan geniş bant ve TV anlaşmaları alabilirsiniz. Virgin Media, Şimdi TV ve BT, Sadece TV'yi elde etmek zor bir paket haline geldi.

Bunun yerine, film düzeltmenizi bu sefer yapmanız gerekiyorsa, mevcut en iyi alternatif TV paketlerini listeledik. Ve geniş banda ihtiyaç duyanlar için bunu daha da aşağı bulabilirsiniz.


TV fırsatları

Şimdi TV Eğlencesi | 20,99 TL
Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Now TV geçişi var, ancak Eğlence geçişini seçtik, çünkü Amazon Prime Video veya Netflix'in beğenilerini bulamayacağınız çok çeşitli şovlara sahip.

Bu geçiş size Çernobil, Kalay Yıldız, Büyük Catherine, Watchmen ve dahası. Bu geçiş ile Sky Living, Sky 1, FOX, Comedy Central, MTV ve daha fazlasına da erişebilirsiniz – böylece bu kanallardaki tüm şovları izleyebilirsiniz.

Filmlere daha çok giriyorsanız, Şimdi Film geçişi size daha uygun olacakFırsatı Görüntüle

Amazon Prime Anında Video | Prime üyelik için 7,99 £ veya 79 £
Amazon Prime Video ile elde ettiğiniz geniş dizi ve film kütüphanesini seviyoruz. Dizi açısından, Muhteşem Bayan Maisel, Eve Dönüş, Fleabag, Sopranos, İki parasız kız ve çok daha fazlasına bakıyorsunuz. Film bölümünde Avengers, Lady Bird, Aeronauts, She's The Man ve çok daha fazlası var!
Bağımsız üyelik için 20,99 $ veya Amazon Prime teslimat, ücretsiz teslimat, Amazon Prime Müzik ve ücretsiz kindles içeren 12,99 $ ödeyebilirsiniz. Fırsatı Görüntüle

Geniş bant ve TV fırsatları

Aramak geniş bant ve TV? Sadece TV'yi yükleyen çok daha az sağlayıcı olsa da, her ikisini de yapan birçok kişi var. Ayrıca, freebies veya süper hızlı fiber arıyorsanız, oldukça tatlı fırsatlar ve teklifler var, mevcut fırsatları görmek için aşağıya kaydırın.

Büyük Eğlence + Fiber 1 | 24 ay | £ 19.99 peşin | £ 48.99pm
Gerçek bir yayıncının keyfi, inanılmaz filmlere takılın veya bir sonraki aşırı değerli TV dizinizi bulun. Bu, 300'den fazla Kutu Seti ile Sky kanallarına ve tüm Sky Cinema kanallarına erişmenizi sağlar. Sky Cinema'nın her gün yeni bir prömiyer kazandığından bahsetmiyoruz, sizi izleyecek şeylerden kaçmaya cesaret ediyoruz!

Ve bu sizin için yapmazsa, BT web sitesine gidin veya BT TV paketleri ve fırsatları kılavuz.

Bu pazarlığı torbalamak istiyorsanız, bu anlaşma sona erdiğinde acele etmelisiniz. 2 Nisan Perşembe.Fırsatı Görüntüle

Şimdi TV Geniş Bant + Sky Cinema pass | 11Mb | £ 5 peşin | 23,99 TL
Bu, mevcut en ucuz paketi isteyen herkes için idealdir. Ayda sadece 23,99 sterlin ve 5 sterlin maliyetle geniş bant almak ve tüm Sky Cinema kütüphanesine erişmek istiyorsunuz. Bununla birlikte, bu anlaşmanın size sadece 11Mb'lik geniş bant hızlarını elde edeceğini unutmayın, bu da yoğun bir ev veya ağır bir flama iseniz çok fazla değildir. Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*