Ücretsiz aramalar, veri takviyeleri ve daha fazlası – telefon ağınızın kilitleme avantajlarını görün

Birleşik Krallık'ın tamamı kilitli ve şimdiden birçoğunun evden çalışmak zorunda olduğu görülmemiş bir zamandır. Ancak hayatı kolaylaştırmak için mobil ağlar planlarının çalışma şeklini değiştiriyor ve şimdi pandemi ile ilgili faydalar sunuyor.

Hangi ağda olduğunuza bağlı olarak, bu avantajlar farklı şekillerde gelir. Hemen hemen hepsi NHS web sitesine ücretsiz erişim sunuyor, bazıları grupları seçmek için sınırsız dakika veriyor ve bazıları maalesef aynı kaldı.

Peki ağınız şu anda tam olarak ne sunuyor? Mevcut tüm ağları ve bunların yeni özelliklerini aşağıda açıkladık, böylece telefon sözleşmeleri veya Yalnızca SIM planları değişmiş olabilir.

Ana ağların faydaları:

EE:
Enerji Verimliliği, NHS web sitesinden ücretsiz olarak yararlanıyor ve ödeme yapmakta zorlananlara konuyu görüşme şansı sunuyor. Bir PAYG müşterisiyseniz, EE'yi ücretsiz olarak arayabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

O2:
O2'deki herkes veri kullanmadan NHS web sitesine girebilir ve bu süre zarfında ağını olabildiğince güvenilir tutmayı vaat etmektedir.
Fırsatı Görüntüle

Üç:
Eğer Üç yaşındaysanız, bu kilitleme süresi boyunca planınıza yalnızca bir ek, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm NHS web sitelerine ücretsiz veri erişimi vardır.
Fırsatı Görüntüle

Vodafone:
Diğer birçok plan gibi Vodafone da NHS web sitesinden ücretsiz yararlanma imkanı sunuyor. Ancak bundan sonra, Vodafone'da şu anda kazanılacak çok fazla şey yok.
Fırsatı Görüntüle

Sky Mobile:
Gökyüzü aşağıda sunulan Virgin gibi çok. Tüm müşterilerine ücretsiz olarak 10GB veri desteği sağlıyor. Ve elbette, NHS web sitesinde hiçbir veri kullanılmayacak.
Fırsatı Görüntüle

Virgin Mobile:
Virgin her şeyden önce çıkan ağlardan biridir. Herkes gibi NHS web sitesinin veri içermeyen kullanımını yapıyor, ancak aylık müşterilerine sabit hatlara ve diğer cep telefonu müşterilerine sınırsız dakika ve her ay 10GB veri artışı sağlıyor.
Fırsatı Görüntüle

iD Mobile:
Diğer birçok ağ gibi NHS web sitesini kullanmak da herhangi bir iD Mobile planında herhangi bir veri kullanmayacaktır. Ve 70 yaşın üzerindeyseniz ve bir iD Mobile planındaysanız, Nisan ortasına kadar otomatik olarak sınırsız dakika kazanacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

Giffgaff:
Giffgaff bunu basit tutuyor. Bir Giffgaff planındayken NHS web sitesini kullanmak verilerinizi tüketmez ve NHS 111 hattı ücretsiz olarak kalır.
Fırsatı Görüntüle

Sadece yatırım yapmak için en iyi SIM fırsatları nelerdir:

Ağ değiştirmek mi istiyorsunuz? Neyse ki şu anda orada bir dizi harika seçenek var. Kullanın SIM sadece fırsatlar hepsini tam olarak görmek veya aşağıdaki favorilerimizi görmek için rehberlik edin:

EE: Ayda 20 £ 60GB veri
Smarty: Ayda 15 £ 100 GB veri
Üç: ayda £ 18 için sınırsız veri

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*