Ucuz akış cihazı fırsatları: Roku Express Walmart'ta sadece 24 $ 'a satılıyor

İç mekanda eğlenmenizi sağlayacak ucuz bir akış cihazı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Roku'nun Walmart'taki en çok satan akış çubuklarında indirimler bulabilirsiniz, bu yeni Roku Express sadece 24 $ karşılığında satışta.

2019 Roku Express Netflix, Hulu, Disney + ve diğer uygulamalardan en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını HD olarak izlemenizi sağlar. Kurulumu kolay Roku TV'nize takılır ve internete bağlandıktan sonra 500.000'den fazla film ve TV bölümüne erişerek akışa başlamanıza olanak tanır. Kompakt uzaktan kumanda, en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını aramanızı sağlar ve popüler akış kanallarına kısayollar sunar.

Akış konusunda yeniyseniz veya bilgi sahibi değilseniz, Roku Express başlamak için mükemmel bir cihazdır. Aşağıdaki Express ve diğer Roku fırsatlarından alışveriş yapın ve Walmart'ın 35 ABD dolarının üzerinde ücretsiz gönderim sunduğunu ve mağazadan teslim alma bulunduğunuz yere bağlı olarak.

Roku fırsatları:

Roku Express HD Medya Oynatıcı: $ 29.99 Walmart şirketinde 24 $
Walmart, yeni Roku Express akış çubuğunu sadece 24 $ karşılığında satışa sunuyor. Akış cihazı, canlı TV, haberler, spor, filmler, TV şovları ve daha fazlası dahil olmak üzere favori içeriğinizi HD olarak izlemenizi sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Roku SE Medya Oynatıcı: $ 48 Walmart şirketinde $ 31.22
Roku SE akışlı medya oynatıcısını 31.22 dolardan satışa çıkarın. Birlikte verilen yüksek hızlı HDMI kablosuyla Roku SE'yi TV'nize takın, internete bağlanın ve en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını HD olarak yayınlamaya başlayın.
Fırsatı Görüntüle

Roku Akış Çubuğu + 4K HDR: $ 69 Walmart şirketinde 49 $
Şu anda Walmart'ta 49 dolara satışa sunulan Roku Streaming Stick Plus ile Netflix, Hulu, Amazon Video ve daha pek çok şeyden 4K HDR'de en sevdiğiniz içerikleri izleyin. Roku Plus ayrıca sesli bir uzaktan kumandaya sahiptir, böylece film başlatabilir ve gösterilere tamamen eller serbest olarak göz atabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Premium JBL Kulaklıklı Roku Ultra Akış Medya Oynatıcı 4K / HD / HDR: Walmart'ta 99 $
Harika bir paket anlaşması olan Walmart, Roku Ultra ve JBL kulaklıklarını 99 dolara satıyor. Roku Ultra streaming oynatıcı normalde 124 $ karşılığında satılıyor, bu yüzden bu fırsatla 34 $ tasarruf edersiniz ve bir çift ücretsiz JBL kulaklık alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

Listemizle daha fazla Roku indirimi görün en ucuz Roku satış fiyatları ve fırsatlar şimdi oluyor.

Akış kılavuzumuz hakkında daha fazla bilgi için En iyi Roku akış cihazı: Hangi Roku sizin için en iyisi?

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*