Ucuz Apple Watch fırsatlarında 100 $ kazanın: Series 4 artık daha az fiyata

Bu lüks Apple Watch fırsatları, hem 40 mm hem de 44 mm Apple Watch Series 4 modellerinde tasarruf sağlayarak bu hafta bazı harika indirimler sunuyor. Fiyatlar şu anda 399 $ kadar az, daha büyük 44mm seçeneği 100 $ fiyat sadece 649 $ 'a düştü, bu hafta hem ucuz bir Apple Watch anlaşmasında hem GPS hem de hücresel yetenekleri alıyorsunuz. Yeni bir bilek şekerine ihtiyacınız varsa, ancak en son model için kabuk kullanmak istemiyorsanız, bu indirimler mükemmel bir uzlaşma sunar.

Bu Apple Watch 4 fırsatlarındaki en son fitness izleme özelliklerini (kişiselleştirilmiş eğitim, ekran talimatı, kalori ve egzersiz takibi) alıyorsunuz, ancak iPhone'unuz için güçlü bir arkadaş ediniyorsunuz. Apple Watch 4'ün 18 saatlik pil ömründen ve% 30 daha geniş ekranından en iyi şekilde yararlanmak için bildirimleri alın, mesaj alıp gönderin, telefon görüşmeleri yapın ve telefon görüşmelerini yapın ve Apple Watch App Store'un harika dünyasını keşfedin.

Ayrıca, bu belirli Apple Watch fırsatları hücresel bağlantı sunduğundan, telefonunuzun mevcut olmasına gerek kalmadan hareket halindeyken her şeyi yapabilirsiniz, ancak bileğiniz için ayrı bir veri planı almanız gerektiğini unutmayın.

ABD'de değil misiniz? Ülkenizdeki en ucuz Apple Watch satışlarını bulmak için aşağı kaydırın.

Bugünün en ucuz Apple Watch fırsatları

Apple Watch Series 4 (GPS + Hücresel) – 40mm | 499 $ Adorama şirketinde 399 $
GPS ve hücresel işlevsellik, 40mm kabuk ve öncekinden% 30 daha büyük bir ekran – en son ucuz Apple Watch satışlarında Adorama'da sadece 399 dolara oturuyor. Bu muhteşem bir fiyat – aslında gördüğümüz en ucuz – ve bazı yüksek teknoloji bilek şekerleri arıyorsanız kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fiyat değil.
Fırsatı Görüntüle

Apple Watch Series 4 (GPS + Hücresel) – 44mm | $ 749 Amazon'da $ 649.99
100 $ tasarruf edin Bu, daha büyük modelde iyi bir tasarruf, biraz ekstra ekranlı gayrimenkul ile hem GPS hem de hücresel bağlantı sunan, mesajlaşma ve ekran fitness koçluğu özelliklerini kullanırken özellikle kullanışlı olabilir.
Fırsatı Görüntüle

Daha ucuz Apple Watch satışları

En güncel olanları bulacaksınız Apple Watch fırsatları favori perakendecilerin en iyi fiyatlarını bir araya getiren özel sayfamızda. Veya En iyi Garmin spor izci satış ya da en iyi Fitbit fiyatları etrafında.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*