Ucuz Bluetooth hoparlör fiyatları: Ultimate Ears satışları bu hafta sonu büyük tasarruflar sunuyor

Bu ucuz Bluetooth hoparlör fırsatları Paskalya haftasonu için tam zamanında burada, yani Ultimate Ears modellerinde büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Satışa sunulan fırsatlar ve satışlar sayesinde, bu hafta sonu en iyi fiyatları sunmak için tüm favori mağazalarınızı inceliyoruz.

Bu hafta sonu mevcut olan en ucuz Bluetooth hoparlör fırsatları Wonderboom serisine düştü. Güçlü ve kompakt olan bu kablosuz hoparlörler, düşük fiyat etiketleri için harika ses kalitesi sunar – şu andan itibaren £ 46 başlayan fiyatlar.

Biraz daha fazla güce sahip bir şey arıyorsanız, ancak yine de daha ucuz aralıklarda kalmak istiyorsanız, Boom 2 modelinin şu anda satışta olduğunu göreceksiniz. Amazon'da £ 71.90 – su geçirmez bir kabukta 360 derecelik yüksek sesle inanılmaz bir 98 £ indirim.

Bu arada, bu hafta sonu sadece 30 £ daha fazla, kapabilirsin £ 100 Ultimate Ears Boom 3 modeli. 129 sterlinten daha düşük olan bu sonraki model, inanılmaz bir hoparlöre inanılmaz bas ve tek dokunuşla müzik kontrolü ekliyor.

Bununla birlikte, bu ucuz Bluetooth hoparlör fırsatlarının Pièce de résistance, Ultimate Ears Megablast'taki bu 110 £ indirim. Currys şirketinde £ 153. Alexa uyumluluğu, WiFi uyumlu ve fevkalade güçlü ses – bunun etkileyici bir fiyat noktasında süper taşınabilir bir hoparlör olduğunu unutmak kolaydır.

Bu ucuz Bluetooth hoparlör fırsatları hafta sonuna girmeniz için harika tasarruflar sunuyor, ancak ABD'deyseniz, size en yakın satışları sayfanın altında bulabilirsiniz.

Bugünün en ucuz Bluetooth hoparlör fırsatları

Ultimate Ears Wonderboom Bluetooth hoparlör | £ 99 John Lewis şirketinde £ 46
Bu hafta sonu en ucuz Bluetooth hoparlör fırsatları Ultimate Ears Wonderboom modelinde. Bu orijinal versiyon, ancak burada £ 50'nin altında bir fantastik hoparlör alabilirsiniz ve bu her gün gördüğünüz bir anlaşma değil. Ve biliyoruz, her gün anlaşmalar görüyoruz.
Fırsatı Görüntüle

Ultimate Ears Wonderboom 2 Bluetooth hoparlör | £ 89.97 John Lewis şirketinde £ 69.97
Wonderboom'un ikinci nesline yükseltin ve daha uzun pil ömrü, toz direnci, daha iyi ses kalitesi ve daha hafif bir tasarım elde edersiniz. Sadece 20 £ daha fazlası için, bu hafta sonu güneşte (kendi bahçenizde) daha fazla melodi için ekstra savurganlığa değer.
Fırsatı Görüntüle

Ultimate Ears Boom 2 Lite Bluetooth hoparlör | £ 169.99 Amazon'da £ 71.90
Güçlü 360 derece ses, inanılmaz bas ve klasik Ultimate Ears tasarımıyla işleri bir çentik haline getirin. Boom 2 Bluetooth hoparlör şu anda Amazon'da sadece 71 £ fiyatla satılıyor – harika £ 98 tasarruf.
Fırsatı Görüntüle

Ultimate Ears Boom 3 | £ 129 100 £ at Çok
Boom 3'ün görünümünü daha beğendiyseniz, yalnız değilsiniz. Kompakt hoparlör partiye ağır bir ses getirebilir ve tek dokunuşla müzik kontrolleri ve daha akıcı bir tasarımla bu sesi en üst düzeye çıkarmak istersiniz.
Fırsatı Görüntüle

Ultimate Ears Megablast Bluetooth hoparlör | £ 269 Currys şirketinde £ 153
Her şeye hazır ucuz bir Bluetooth hoparlör mü arıyorsunuz? Süper su geçirmez, düşmeye dayanıklı, Alexa konuşan, 360 ses ileten, ayar pompalama Megablast modeli ne olacak? Bütün bu yutturmaca seni heyecanlandırmazsa, bu £ 116 tasarruf yapabilir. Bu çok yönlüdür ve sizi karantinadan çok daha fazla sürecek bir şey arıyorsanız yatırım yapmaya değer.
Fırsatı Görüntüle

Biz de tüm göz kulak En iyi Bose hoparlör fiyatları biraz daha fazla harcamak istiyorsanız Amazon Echo fırsatları eğer biraz daha akıllıca bir şeyin peşindeysen.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*