Ucuz dizüstü fiyatları: Currys HP Pavilion fiyatını düşürdü ve bol miktarda ekstra özellik sunuyor

Bu ucuz dizüstü bilgisayar fiyatları bu hafta Currys düşük fiyatlar için bazı fantastik özellikler sunuyor. Ryzen işlemci kullanan tüm HP Pavilion dizüstü bilgisayarlarda% 10 indirimden yararlanın, ayrıca bir yıllık Microsoft Office 365 Ev aboneliğinden 20 £ indirim kazanın, McAfee Livesafe Premium'u bir yıl boyunca yalnızca 20 £ 'dan alın, ve yeni bir aboneyseniz altı aylık Spotify Premium ücretsiz olarak alın.

Bu ucuz dizüstü bilgisayar iyiliği ciddi bir yağma torbası ve bu hafta fiyat aralığına kadar tasarruf bulacaksınız, teslimat için bol miktarda stok var. Bir tutam içinde iseniz, hızlı geri dönüş süreleriyle tüm bu dizüstü bilgisayarlarda ücretsiz teslimat alabilirsiniz.

HP Pavilion dizüstü bilgisayar, çok yönlü ancak ucuz dizüstü bilgisayar özellikleriyle çok sevilir ve diğer modellerde bulacağınızdan çok daha az güçlü yapılandırma sunar. Aşağıda listelenen her özellik muhteşem Full HD, mikro kenar dokunmatik ekran, Windows 10 ve 9,5 saatlik pil ömrüyle birlikte gelir. Bu, arkasında ciddi bir güçle esnek çalışma için mükemmeldir.

İngiltere'de değil misiniz? Aşağıda listelenen bölgenizde en son dizüstü bilgisayar fırsatlarını bulacaksınız.

Günün En İyi HP Pavilion Dizüstü Bilgisayar Fırsatları

HP Pavyonu | AMD Ryzen 3, 256GB SSD, 4GB RAM | £ 449 Currys şirketinde 399 £
Bu 15,6 inç HP Pavilion dizüstü bilgisayar, paranız için harika miktarda SSD depolama alanının yanı sıra çok görevli havadar tutmak için 4GB RAM ile birlikte geliyor. Bu dizüstü bilgisayar, temel web tarama ve akışından daha fazlasını sunmak için tasarlanmıştır ve birkaç daha hafif program arasında çoklu görev yaparken mükemmel derecede sıkıştırılmış bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

HP Pavyonu | AMD Ryzen 5, 256GB SSD, 8GB RAM | £ 599 Currys şirketinde £ 539
İşleme gücünüzü Ryzen 5 beyne kadar artırıyorsunuz, buna devam etmek için 8GB RAM ile. Bu, güç yoğun hesaplamada da çoklu görevler için daha fazla alanla birlikte, burada birkaç yüksek performanslı programdan geçeceğiniz anlamına geliyor.
Fırsatı Görüntüle

HP Pavyonu | AMD Ryzen 7, 256GB SSD, 16GB RAM | £ 799 Currys'te £ 719
Bu hafta 700 TL'nin biraz üzerinde güçlü işleme ve inanılmaz 16 GB RAM sunan bu Ryzen 7 modeliyle işleri bir kez daha hızlandırıyorsunuz. Bu dizüstü bilgisayar, atabileceğiniz hemen hemen her şeye hazır ve bu gücün üstünde fantastik bir çok yönlülük sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

  • Şu anda teslimat için mevcut tüm dizüstü bilgisayar fırsatlarını inceleyin Currys'te

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? En yenilerini bulduk dizüstü fiyatları bugün mağaza raflarına ulaşmak için, ama aynı zamanda en iyi oyun dizüstü satış ayrıca biraz daha RGB aydınlatmaya sahip bir şey arıyorsanız.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*