Ucuz fiber geniş bant fırsatlar istiyorsanız Vodafone gitmek için yoldur

Yavaş genişbant hızları sizi düşürüyor mu? Fiber geniş banda geçiş yapmaya hazırsanız, ancak fiyat artışını istemiyorsanız, sizin için çözümümüz var.

Ve sorunun cevabı Vodafone'un iki ucuz fiber geniş bant planı şeklinde geliyor: Superfast Fiber 1 ve Superfast Fiber 2, birincisi ikincisinden biraz daha ucuz.

Maliyetleri mümkün olan her yerde azaltmak istiyorsanız ve hızlardan ödün vermeyi düşünmüyorsanız Superfast Fiber 1, ortalama hızı 35Mb olan 22,95 £ için (Vodafone müşterileri için £ 20.95) tam size göre.

Ya da, daha yüksek fiber hızları peşindeyseniz, Superfast Fiber 2 sizin için ideal bir plan olacaktır, çünkü ayda sadece 1 £ ekstradır. Neredeyse iki kat hız alıyorsunuz, ayda sadece 23,95 £ 63Mb ile (Mevcut Vodafone müşterileri için 21,95 TL).

Her iki fiber geniş bant anlaşması mükemmel, ancak her ikisi de para teklifi için en iyi değer olduğu için Superfast Fiber 2'yi tavsiye ediyoruz. Karar vermeden önce daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıda her iki Vodafone teklifini de özetledik.

Veya bu fırsatlardan hiçbiri sizin için uygun değilse, neden bizim en iyi genişbant fiyatları ideal teklif bulmak için kılavuz.

Bu ucuz Vodafone fiber geniş bant fiyatları:

Vodafone Superfast 1 Geniş Bant | 18 aylar | Ortalama hızlar 35Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 22,95 £ (veya mevcut Vodafone müşterileri için 20,95 £)
İki seçeneğin biraz daha ucuzu, Vodafone ile bir telefon sözleşmeniz varsa, ayda sadece 20,95 £ ödeyeceksiniz. Bu şu anda en ucuz fiber genişbant anlaşmalarından biri haline getiriyor. Çoğu müşterinin ödeyeceği 22,95 £ hala en ucuz tekliflerden biri olarak düşüyor. Ancak kaydolmadan önce okumaya devam edin …
Fırsatı Görüntüle

Vodafone Superfast 2 Geniş Bant | 18 aylar | Ortalama hızlar 63Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 23,95 £ (veya mevcut Vodafone müşterileri için 21,95 £)
Ayda sadece 1 sterlin daha fazla size Vodafone'un Superfast 2 geniş bant paketini sunuyor. Bu, daha önce gördüğümüz pazar lideri fiyatından ayda 95p arttı, yani hala pazarın üstünde. Daha hızlı bir fiber paketi istiyorsanız, bu gitmek için olacak.
Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Ve eğer Vodafone sizin fincan çay değilse, orada kim olabilir sağlayıcıları bol vardır.

Fiber hızları aramıyorsanız, neden İngiltere'nin en ucuz genişbant planına, Postanenin izniyle gitmiyorsunuz? Bu sağlayıcı ile alabilirsiniz İnternet sadece 15,90 ₺ her ay.

Alternatif elyaf planları ne olacak? Diğer iki seçenek öne çıkıyor – BT ve Plusnet. İle git BT'nin Süper Hızlı Fiber planı ve ayda £ 28.99 ödeyeceksiniz ortalama 50Mb hızlar için. Artı, bu anlaşma ayrıca £ 80 ödül kartı ile geliyor!

Başka bir seçenek de Plusnet. Plusnet ile, sadece 22,99 £ ödeyerek 36Mb ortalama hızı. Ve 70 sterlinlik bir Mastercard ile birlikte geldiğinden, bu anlaşma ile freebie kısmını bırakmayacaksınız!

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*