Ucuz fiber genişbant fırsatlarına mı ihtiyacınız var? Vodafone en iyi seçenek gibi görünüyor

Mevcut internet planınız sona eriyor mu? Sadece bir sonraki seçeneğinizden ucuz ve hızlı bir şey istiyorsanız, Vodafone şu anda her iki kategoriye de mükemmel bir şekilde isabet ediyor gibi görünüyor.

Vodafone iki fiber plan sunuyor – Süper Hızlı Fiber 1 ve Süper Hızlı Fiber 2. Daha ucuz Fiber 1 ile gidin ve iniş yapacaksınız £ 21.95 için ortalama 35Mb hızlar (veya mevcut Vodafone müşterileri için 19,95 TL). Bu, bunu en ucuz fiber planlarından biri haline getiriyor.

Daha büyük bir evde mi yaşıyorsanız veya sadece indirmelerle kendinizi su altında mı hissediyorsunuz? Superfast Fiber 2 planı daha uygun olabilir, £ 23.95 için ortalama 63Mb hızlar (veya mevcut müşteriler için 21,95 TL).

Bu Vodafone tekliflerini ve en yakın rakibi listeledik genişbant fiyatları Aşağıda sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Vodafone'un ucuz fiber geniş bant anlaşması:

Vodafone Superfast 1 Geniş Bant | 18 aylar | Ortalama hızlar 35Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 21,95 £ (veya mevcut Vodafone müşterileri için 19,95 £)
İki seçenekten daha ucuz, zaten Vodafone ile bir telefon sözleşmeniz varsa, ayda sadece 19,95 £ ödeyeceksiniz. Bu şu anda en ucuz fiber genişbant anlaşmalarından biri haline getiriyor. Çoğu müşterinin ödeyeceği £ 21.95, hala en ucuz tekliflerden biri olarak düşüyor.
Fırsatı Görüntüle

Vodafone Superfast 2 Geniş Bant | 18 aylar | Ortalama hızlar 63Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 23,95 £ (veya mevcut Vodafone müşterileri için 21,95 £)
Ayda sadece 2 sterlin daha fazla size Vodafone'un Superfast 2 geniş bant paketini sunuyor. Bu, daha önce gördüğümüz pazar lideri fiyatından ayda 95p arttı, yani hala pazarın üstünde. Daha hızlı bir fiber paketi istiyorsanız, bu gitmek için olacak.
Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Vodafone tam olarak aradığınızı uymuyor mu? Neyse ki, orada diğer büyük genişbant fırsatlar bir dizi vardır. Fiber hızlarına ihtiyacınız yok mu? Posta ofisi internete sadece 15,90 £ – İngiltere'nin en ucuz planı.

Alternatif elyaf planları ne olacak? Diğer iki seçenek öne çıkıyor – BT ve Plusnet. İle git BT'nin Süper Hızlı Fiber planı ve ayda £ 28.99 ödeyeceksiniz ortalama 50Mb hızlar için. Bu fırsat 80 sterlinlik bir ödül kartıyla birlikte geliyor.

Diğer seçenek Plusnet. Plusnet ile, sadece 22,99 £ ödeyerek 36Mb ortalama hızı. Bu fiyat teklifte 70 £ Mastercard ile daha da düşürüldü.

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*