Ucuz Google Pixel 4 fırsatı: Vodafone Avustralya'da% 50 indirimden yararlanın

Telefonunuzla fotoğraf çekmeyi seviyor musunuz? Şimdi alma şansınız var 2 numaralı önerimiz bir şarkı için Avustralya'da. Altı aydan daha kısa bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, Vodafone şu anda Google Pixel 4 RRP'de% 50 indirim alan bir plan için – bu toplamda 524,50 AU $ 'lık büyük bir tasarruftur.

Bu indirim, cihazın Clearly White 64GB kapasiteli sürümüne özeldir ve 12-, 24- veya 36 aylık her türlü ödeme kontağı boyunca kullanılabilir. 24 aylık bir süre içinde, aylık ahize ödeme sadece 21.83 AU $ yapar; 36 ay boyunca, aylık maliyet küçük bir 14.55 $ AU, 12 aydan fazla ödeme ise aylık 43.88 AU $ 'ya mal olduğunu göreceksiniz.

Büyük olasılıkla para için en iyi toplam değeri sunan ayda 50 GB değerinde veri ve sınırsız konuşma ve metin ile Pixel 4'ü satın alırken dört farklı Vodafone planı arasından seçim yapabilirsiniz.

24 aylık bir sözleşmede 50 ABD doları tutarında Kırmızı Artı planına katılmaya karar verirseniz, her ay sadece AU $ 71.83veya 36 ay boyunca ödemeyi seçerseniz, bu ayda 64,55 AU $ tutarında bir geri ödeme olacaktır.

Pixel 4 ile Google tüm odağını kameraya çevirdi. Arkada iki lens var – 12MP ana kamera ve portre çekimleri, daha iyi zoom ve çarpıcı düşük ışıkta çekimler için 16MP telefoto lens. Önde selfie çekimleri için 8MP lens bulacaksınız.

Pixel 4'te yeni olan, çekime bile başlamadan önce görüntülerinizdeki pozlamayı gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza olanak tanıyan bir teknolojidir; etkileyici Gece Görüş modu ise düşük ışıkta flaşsız parlak ve net fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Yıldız oyuncuları için, yıldızları çekmek için özel bir astrofotografi modu var, ancak Google şehir ışıklarından uzaklaşmanız ve telefonunuzu sabit bir yüzeye veya bir tripoda yerleştirmeniz gerektiğini söylüyor.

Google Pixel 4 (64 GB) | 60 GB veri | 24 ay | Aylık $ 71.83 AU

Telefon fotoğrafçılığını sevenler için, en iyi akıllı telefon snapperslarından biri şimdi Vodafone'da% 50'lik bir indirim. Bu, Google’ın amiral gemisi Pixel 4'te 1,049 AU $ 'dan başlayan toplam 524,50 ABD doları tutarında toplam tasarruftur. Bu planla her ay 60 GB veri ve sınırsız standart ulusal arama ve metin elde edersiniz. Aylık veri ödeneğinizi aşarsanız, ek ücret ödemeniz gerekmez, yalnızca 1,5 Mbps'ye kadar yavaşlamış bir hız elde edersiniz. 24 ayın üzerindeki toplam maliyet 1.723,92 AU $ 'dır.Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*