Ucuz VR kulaklıklar: Oculus indirimli fiyata stokta geri dönün

Şu anda birkaç hafta kilitlendik ve şu dört duvar şu anda özellikle sıkıcı görünebilir. Ucuz VR kulaklıklar biraz mola verebilir ve Oculus Go hisse senedi geri döndüğünde, başka bir gerçekliğe adım atmak her zamankinden daha ucuz olabilir.

64GB Oculus Go VR kulaklık doğrudan Oculus'tan sipariş edilebilir, indirimli 189 £ fiyat noktasında. Daha küçük 32GB model İngiltere'de hala mevcut değil, ancak yeni bir şeye bakmak istemiyorsanız, bu ucuz bir VR kulaklığı almak için mükemmel bir fırsat.

Oculus Go, bir mobil bilgisayarla çalışan ve kitlelere ilk kez daha üstün VR deneyimleri getiren hepsi bir arada sanal gerçeklik kulaklığı sunuyor. Kalite, Go'nun 400 £ kuzeni Oculus Quest kadar iyi değil, ancak burada paranız için harika bir VR kulaklığı alıyorsunuz.

İster AltSpace VR'deki dijital alanlarda sosyalleşiyor olun, ister Netflix ile günlük kabininize geri dönün, ister üssünüzü bir zombi istilasından koruyun, Oculus Go'nun uygulama ve video kütüphanesiyle yapacak ve göreceğiniz çok şey bulacaksınız.

İngiltere'de değil misiniz? En son Oculus Go fırsatlarını sayfanın daha aşağısında görüyoruz.

Oculus Stoklara geri dön

Oculus Go VR kulaklık, 64GB | Oculus şirketinde £ 189
Evinizden ayrılmaktan heyecan duyuyor musunuz? Bu henüz biraz uzakta olabilir, o zaman neden bunu neredeyse yapmıyorsunuz? Daha büyük 64GB Oculus Go ile şimdi stoklarımızda Oculus'ta 189 £ karşılığında ucuz bir VR kulaklık alın.
Fırsatı Görüntüle

En son gelişmeleri takip ediyoruz VR fiyatları ve fırsatları TechRadar'da bir dizi kulaklıkta, ancak Oculus Rift and Quest fırsatlarıve en son PlayStation VR paketleri.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*