Ucuz yemek dağıtım hizmetleri: çevrimiçi mevcut en iyi kuponlar ve fırsatlar

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yiyecek dağıtım uygulamasıyla restoranlardan sipariş vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı, artık en sevdiğiniz yemeği dakikalar içinde telefonunuzdan sipariş edebilirsiniz. Bu uygun hizmetin tek dezavantajı fiyat olabilir, bu yüzden çevrimiçi olarak mevcut en ucuz gıda dağıtım fırsatları ve kuponların bir listesini hazırladık.

Aşağıda listelediğimiz yemek dağıtım uygulamaları, popüler zincirler, fast food ve yerel yemek mekanlarından her şeyi içeren bir dizi restoran arasından seçim yapmanıza izin veriyor. Tarama işlemine başlamadan önce, hizmetin bölgenizde kullanılabilir olduğundan emin olmak için ev adresinizi girmeniz gerekir. Bazı uygulamalar, yemeğinizi gerçek zamanlı olarak izlemenize izin verir, böylece yemeğinizin ne zaman teslim edileceğini tam olarak öğrenebilirsiniz.

Amazon Fresh ve Instacart gibi market teslimat hizmetlerini de listeledik. En sevdiğiniz yemeği restoranlardan teslim etmek yerine, evinizin konforunda yiyecek ve ev eşyaları için markete gidersiniz. Amazon Fresh sadece Prime üyeler tarafından kullanılabilir ve siparişinizi Whole Foods bakkal zincirinden karşılar. Instacart üyelik ücreti gerektirmez ve Target ve Walmart gibi çeşitli yerel mağazalara ve ulusal zincirlere sahiptir.

Çoğu hizmet için teslimat ve servis ücreti, seçtiğiniz restoran veya mağazaya ve siparişlerinizin toplamına bağlıdır. Çoğu hizmet, aşağıda ayrıntılı olarak listelediğimiz ilk kez kullananlar için kupon kodları sunar.

En iyi yemek dağıtım hizmetleri:

Amazon Taze: FRESH15 kodu ile 35 $ veya daha fazla olan ilk siparişinizde 15 $ indirim
Amazon Fresh, belirli bölgelerde bulunan bir market alışverişi teslimatıdır. Hizmet yalnızca Prime üyeler tarafından kullanılabilir ve 35 $ ve üzeri siparişler için teslimat ücretsizdir. 35 $ ​​veya daha fazla olan ilk siparişinizden 15 $ indirim alabilirsiniz. kod FRESH15.
Fırsatı Görüntüle

Uber Yiyor: 15 $ veya daha fazla harcadığınızda, katılımcı konumlardan ücretsiz teslimat alın
Popüler Uber Eats dağıtım servisiyle en sevdiğiniz yerel restorandan yemek sipariş edin. Uber Eats uygulaması aracılığıyla sipariş izlemek için izin verir ve 320.000'den fazla restoran ortakları ile 500'den fazla şehirde mevcuttur. Teslimat ücreti yere ve restorana göre değişir ve servis ücreti, siparişlerin toplamının% 15'ine eşittir. 15 $ veya daha fazla harcadığınızda, kod gerekmez, katılımcı konumlardan ücretsiz teslimatın keyfini çıkarabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

DoorDash: İlk siparişinizde ücretsiz teslimat
DoorDash 4.000'den fazla şehirde bulunmaktadır ve ABD ve Kanada'da 340.000 restoran sunmaktadır. Teslimat ve servis ücreti restorana bağlıdır ve bazı durumlarda minimum ara toplamın altındaki siparişler için ve talep alışılmadık derecede yüksek olduğunda ek ücret alınabilir. İlk DoorDash siparişinizde ücretsiz teslimat alacaksınız, kod gerekmez.
Fırsatı Görüntüle

Instacart: Instacart Express'in 14 günlük deneme sürümüne kaydolduğunuzda ücretsiz gönderim bedeli alın
Restoranlardan yiyecek teslim etmek yerine, Instacart sizi en sevdiğiniz mağazalardan yiyecek alışverişi yapmak ve bölgenizdeki kişisel müşterilere bağlar. Tüm siparişler 10 $ 'ın üzerinde olmalıdır ve teslimat ücreti siparişinizin boyutuna ve seçtiğiniz teslimat süresine bağlıdır. 35 $ ​​+ üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz gönderim almak için 14 günlük Instacart Express deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Yemeğinizle birlikte bir filme mi ihtiyacınız var? Listemizi görebilirsiniz. en iyi Netflix filmleri: Mart 2020'de izlemeniz gereken 21 muhteşem film ve en iyi Netflix belgeselleri.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*