UFC 249: Canlı Yayın Khabib – Ferguson

Bir sonraki büyük UFC olayı kapalı kapılar ardında ilerlemeye çalıştığından, koronavirüs pandemisinin ortasında ufukta spor hayranları için bir umut ışığı var – ancak büyük dövüş kartı için yeni bir yer bulmak da dahil olmak üzere hala üstesinden gelinmesi gereken bazı zorluklar var. Devam ettiğini varsayarsak, UFC 249'u izlemek ve Khabib vs Ferguson dövüşlerini her yerden çevrimiçi canlı olarak izlemek için.

UFC 249 tarih ve saati

UFC 249'un 18 Nisan Cumartesi günü gerçekleşmesi planlanıyor. Etkinlik, Brooklyn'deki Barclays Center için rezerve edildi, ancak UFC patronu Dana White, New York'un coronavirus kilitlenmesi nedeniyle şu anda yeni bir yer arayışında. UFC 249'un konumu, ana kartın zamanlamasını önemli ölçüde etkileyecek, ancak her yere inişe geçecek – White, 'dört veya beş konuma' baktığını söylüyor – kovalamaca kesmek isteyen Amerikalı okuyucular sadece şunu bilmeliler ESPN + izleyeceğiniz yer olacak mücadele – tam UFC 249 canlı akış seçenekleri için okumaya devam edin.

31 yaşında, Rus savaşçı Khabib Nurmagomedov, UFC'deki en uzun aktif yenilmez çizgi olan 28-0 rekoru ile savaşa giriyor. UFC hafif şampiyonu olmasının yanı sıra, kiloluk pound UFC dünya sıralamasında 2. sırada ve Ekim 2018'deki çatışmalarının dördüncü turunda bir boyun krankıyla ünlü Conor McGregor'u gönderdi. O zamandan beri unvanını Dustin Poirier'e karşı başarıyla savundu.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*