UFC 249 nasıl izlenir: Ferguson dövüşünü her yerden çevrimiçi canlı yayınla

Canlı spor izlediğinizden beri sonsuza kadar mı hissediyorsunuz? Koronavirüs pandemisine rağmen, UFC 249 18 Nisan Cumartesi günü kapalı kapıların arkasına itilmeye çalıştığı için bir umut ışığı olabilir, yine de baş şef Dana White için sıralamak için bazı büyük lojistik var – gerçekten özel bir adada tutuluyor mu? – ama en azından şimdi gecenin kendisinde ne beklediğimizi biliyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun UFC 249'u nasıl izleyeceğimizi ve Ferguson vs Gaethje dövüşünü canlı olarak nasıl izleyeceğimizi açıklarken okuyun.

UFC 249 kopya kağıdı

UFC 249'un yine de 18 Nisan Cumartesi günü gerçekleşmesi planlanıyor. Etkinlik, Brooklyn'deki Barclays Center için rezerve edildi, ancak UFC patronu Dana White, New York'un coronavirus kilitlenmesi nedeniyle şu anda yeni bir yer sağladığını söyledi. Zamanlamalar ve UFC 249 lokasyonu hala teyit edilecek, ancak kovalamaca kesmek isteyen Amerikalı okuyucuların sadece ESPN + izleyeceğiniz yer olacak kavga.

Tony Ferguson, sıcak bir favori olarak giriyor, 36 yaşındaki Amerikalı zaten tüm zamanların en iyi hafif savaşçılarından biri olarak kabul ediliyor. Eski UFC 249 manşet maçında mirasını korumayı umuyordu ve bu da Rusya'nın Khabib Nurmagomedov'a karşı çıkmaya hazırlandı – Kartal belki de en iyi Conor McGregor'un Ekim 2018'de klinik boyun krank yenilgisiyle tanındı.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*