UFC canlı akışı: Fight Night ve PPV etkinliklerini her yerde izleyin

UFC veya Ultimate Fighting Championship'in tamamı, Conor McGregor, Jon Jones ve Holly Holm gibi yıldızların tüm spor dallarındaki en büyük çekilişlerle dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları (MMA) promosyonudur. MMA dövüşlerinin genellikle kısır ve her zaman öngörülemeyen doğası, başlık kayışlarının düzenli olarak el değiştirdiği anlamına gelir – ancak kılavuzumuzu takip edin ve çevrimiçi olarak güvenilir bir UFC canlı akışı bulmanın ve bir daha asla Sekizgen eylemini kaçırmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. . İster özel bir UFC Dövüş Gecesi hayranı olun, ister sadece büyük kartları ayarlayın, nerede olursanız olun UFC etkinliklerini nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

UFC kopya kağıdı

UFC'de tamamen yeni misiniz? Ciddi bağımlılık yapan bir spora hoş geldiniz! Bir astar olarak, bilmeniz gereken tek şey UFC Dövüş Gecelerinin her hafta dünyanın her yerindeki mekanlarda gerçekleşirken, 'numaralandırılmış' büyük bilet aylık olarak – genellikle ABD'de. Bunlardan ikincisi UFC 249 ve 2020'nin en merakla beklenen Octagon gösterilerinden birine sahip: Khabib vs Ferguson. ABD'dekiler için bilmeniz gereken son şey, ESPN + 'nın UFC için münhasır haklara sahip olmasıdır – ancak büyük değeri UFC Paketi sizi yükler – ve sizi kurtaracak.

En büyük UFC dövüşleri sporun 'numaralı' etkinlikleri için ayrılmıştır. Bunlar ayda bir kez gerçekleşir – Nisan ayında UFC 249, Mayıs ayında UFC 250 vb. Genellikle görüntüleme başına ödeme temelinde kullanılabilirler ve ABD'deki büyük isim mekanlarında tutulurlar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*