Ultra hızlı sunum İngiltere'ye ulaştığında BT'den gigabit hızlı geniş bant alın

İngiltere geniş bant hızlarını arttırdıkça, telekom sağlayıcı BT gigabit geniş bandını ülke geneline yaymaya başlayacağını duyurdu. Lansman başladığında, BT önümüzdeki ay, diğer evlerden daha fazla yerde en hızlı ev genişbant sağlayıcısı olacağını söyledi.

Gigabit geniş bant, 25 kata kadar daha yüksek hız anlamına gelir – evet, doğru okudunuz – Süper hızlı fiberzaten çok hızlı.

Sunum BT gigabit yapacak ultra hızlı geniş bant İngiltere'de yüzlerce şehirde, kasabada ve köyde kullanılabilir. Bu, iki milyon hane halkının yakında hiper hızlı geniş bant teklifine erişmesi gerektiği anlamına gelir (BT'nin sözünü yerine getirdiğini varsayarsak). Sıralanan şehirler arasında Belfast, Birmingham, Bristol, Cardiff, Edinburgh, Liverpool, Leeds, Londra ve Manchester bulunmaktadır.

Ancak, tüm bu yeni teknoloji başarısız olursa, süper hızlı bir bağlantının anlamı nedir, değil mi? BT, "sınıfının en iyisi müşteri hizmetleri" sayesinde bunun aynı zamanda İngiltere'nin en güvenilir ev geniş bandı olmasını sağlayacağını iddia ediyor.

Fiyatlandırma henüz açıklanmadı, ancak ucuz bir yerde hayal edebileceğinize yakın bir yerde olmasını beklemeyin. Ama sizin için ne ödeme olsun. Size kaba bir fikir vermek için, BT Superfast Fiber aylık £ 28.99 10 sterlinlik kurulum ücreti ve 24 aylık sözleşme ile ortalama 50 MB hız sağlıyor. Veya en iyi genişbant fiyatları fiyatların şu anda nasıl karşılaştırıldığını görmek için orada.

BT, fiyatlandırma hakkında konuşurken, "yeni ve mevcut müşteriler" için fiyatlandırma söyleyerek, BT'yi zaten potansiyel olarak kullanan müşterilerin potansiyel olarak yükseltme ve belki de tasarruf yapmalarını önerdiğini belirtti.

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*