Uzak PC ile yılda 10 PC'ye kadar yalnızca 3,48 ABD dolarına kadar kontrol edin

Söz konusu olduğunda uzaktan erişim çözümleri, çok azı RemotePC'nin sunduğu soyağacıyla birlikte gelir.

Arkasındaki şirketten iDrive, RemotePC çok sayıda bilgisayarı kendi masanızın konforunda çok sorunsuz ve çok uygun bir fiyata kontrol etmenizi sağlar.

Ne kadar makul? Peki, ilk yıl için $ 3.48, normal fiyatta% 95'lik şaşırtıcı bir fiyat, aldığınız şey için bir pazarlık. İlk yıldan sonra fiyatın normale döndüğünü, ancak o zaman bile, bir pazarlık olarak kaldığını unutmayın.

10 PC için Uzak PC | $ 69,55 İlk yıl için 3,48 ABD doları

TLS v 1.2 / AES – 256 bit şifreleme ile güvenli uzaktan erişim kullanarak iş veya ofis bilgisayarınıza her yerden bağlanın. Eşlenmiş sürücülerden bile dosyaları / klasörleri bilgisayarlarınız arasında aktarın. Bonus olarak, Vision adlı yeni bir özellik, AR ile canlı video paylaşımı yoluyla ekranın ötesinde ücretsiz gerçek zamanlı uzaktan destek sunuyor. Oh ve 10 bilgisayarı ayda 0,30 dolardan daha düşük bir fiyata kontrol edebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle

En fazla 10 cihaza erişebilir ve bu cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz; bu, cihaz başına ayda 0,03 ABD dolarından azdır. Böyle bir ürünün sunduğu kapsamı belirten bir miktar; PC ve Mac ile uyumlu olduğunu ve üzerinde de kullanamayacağınızı unutmayın. Linux veya iPhone XR ya da Samsung Galaxy S20

RemotePC incelememiz, "Bu, çok sayıda özelliğe ve bilgisayarlara uzaktan erişmenin çok yönlü bir yoluna sahip mükemmel bir hizmettir. Çok sayıda kullanıcıya yardımcı olması gereken bir ekibin parçasıysanız, buna değer olabilir. RemotePC'ye ciddi bir görünüm veriyor. "

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*