Uzaktan çalışma sırasında video konferanslarda ve Slack'te ustalaşmanıza yardımcı olacak 4 kaynak

Sanal toplantılar yeni normaldir ve bu ücretsiz indirmeler hiçbir zaman bir profesyonel gibi telemeet yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bir aydan kısa bir süre içinde, COVID-19 koronavirüsü iş dünyasını dönüştürdü ofisler kapanırken dört rüzgarlara dağılmış ve profesyoneller bu ölümcül yeni enfeksiyonun yayılmasını önlemek için evlerine sığınmışlar.

Uzaktan çalışma, en azından şimdilik yeni bir normal haline geliyor ve bu, konferans salonlarının aksine toplantıların çevrimiçi olarak gerçekleştiği anlamına geliyor. Bu yeni iş yapış şekline nasıl uyum sağlayacağından emin olmaktan utanç yok, ancak uyum imkansız değil. TechRepublic, sanal toplantılarda ve video konferansta hızlı bir şekilde hızlanmak isteyen profesyoneller için hazırlanmış ücretsiz indirilebilir PDF'ler hazırladı. Bu karşıdan yüklemeler, Slack, Zoom ve daha fazlası gibi en iyi uzaktan işbirliği araçlarının en önemli yönlerinden bazılarını tanıyacaktır.

Slack, iş dünyasındaki en popüler uzaktan işbirliği araçlarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sayısız özelleştirme seçeneği ve entegrasyonu vardır, ekip işbirliği, belge paylaşımı ve bireysel tartışmalar için kullanılabilir ve sesli ve görüntülü konferans yeteneklerine sahiptir.

Tüm bu özellikler bariz bir değiş tokuş ile geliyor: Biraz karmaşık. TechRepublic'den gelen bu kılavuz burada devreye giriyor. Bir çalışma alanına katılmak, kullanıcı profilinizi düzenlemek, mesajları ve anahtar kelimeleri takip etmek, özel mesajlar göndermek ve daha fazlası gibi en önemli Slack nasıl yapılır listesinin bir koleksiyonudur.

Slack ile nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bu indirilebilir PDF paha biçilmez bir kaynak olacaktır.

TechRepublic içermez

Slack'in ifade ettiği amaç iletişimi basitleştirerek verimliliği arttırmaktır. E-postanın yerini almak, iletişimi merkezileştirmek ve esasen uzaktan çalışma için tek noktadan alışveriş yapmak istiyor.

Yukarıdaki bağlantılı kılavuzdaki ipuçlarını öğrenmek basitse veya zaten bildiğiniz şeyleri içeriyorsa, daha fazla Slack Tips indirilebilir PDF'mizi ara kılavuz olarak düşünün: Slack deneyiminizi daha da iyi hale getirmek ve size daha fazla komut vermek için ipuçları ile doludur. dijital işbirliği alanınız üzerinden.

Bu kılavuzda, Slack'in eğik çizgi komutlarını kullanmayı, Slack botlarını nasıl kuracağınızı, Gmail kenar çubuğunuza Slack'i ekleyeceğinizi, Slack uygulamalarını nasıl kuracağınızı, Slack klavye kısayollarını nasıl kullanacağınızı ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Slack power kullanıcıları olmak isteyen profesyoneller kesinlikle bu kılavuzu indirmeli ve kullanmalıdır.

TechRepublic içermez

Geçtiğimiz birkaç yıl, işletmeleri iki kategoriye ayırdı: Yapay zeka ve iş analizi kullanan ve kullanmayanlar. Bu artık önemli olmayabilir ve işletmeler yakında büyük ölçekli uzaktan çalışmaya adapte olanlar ve bunu başaramayanlar tarafından bölünebilir.

Önümüzdeki aylar tamamen sosyal izolasyon karşısında verimliliği korumakla ilgili olacak; bu durumda uyarlanabilir işletme, video konferansı ve uzaktan işbirliğini kucaklayan şirket olacaktır. Bununla birlikte, kucaklama sadece kullanmaktan daha fazlasıdır ve uygun planlama ve yürütme olmadan video konferansı kadar iyi zarar verebilir.

TechRepublic'in bu indirilebilir PDF'si, işletmelerin bu hatalardan kaçınmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçinde, okuyucular doğru video konferans platformunun nasıl seçileceği, en popüler seçeneklerin bazılarının avantajları, Gartner'dan video konferansın işyerlerini nasıl ve neden iyileştirebileceği ile ilgili haberler ve daha fazlası hakkında ipuçları bulacaklar.

TechRepublic içermez

Zoom, büyük ölçüde uygun fiyatlı bir uzaktan toplantı aracı arayan KOBİ'ler için tamamen işlevsel ve mükemmel olduğu için mevcut en popüler video konferans çözümlerinden biridir.

Ne yazık ki, Zoom'un özellikle macOS uygulaması gibi güvenlik açıkları vardır. Yüklendiğinde, Zoom'un macOS sürümü, hedef bilgisayarın video ve sesini açması için kandırılabilir, böylece kötü niyetli olan herkes toplantılarını ve günlerini geçiren kullanıcıları gözetleyebilir.

TechRepublic'den gelen bu ücretsiz PDF, bu ciddi güvenlik açığını düzeltmek için gereken adımları detaylandırıyor ve macOS çalıştıran ve Zoom kullanan herkes için çok önemlidir.

TechRepublic içermez

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*