Uzaktan çalışma sırasında video konferanslarınızı iyileştirmek için 5 yakınlaştırma ipucu

Bu Zoom eğiticileri, koronavirüs pandemisi nedeniyle daha verimli video konferanslar yapmaları nedeniyle evden çalışan çalışanlara yardımcı olabilir.

Milyonlarca insan nedeniyle evden telekomünikasyon COVID-19 koronavirüs, daha önce şahsen yapılan toplantılar artık çevrimiçi olarak taşındı ve özellikle de birçok çalışan Zoom kullanıyor. Zoom'un yeni başlayan veya daha ileri düzey bir kullanıcı olsanız da, bu nasıl yapılır eğitimleri, sanal toplantılar.

Herkesin bir ev ofisi yoktur, bu nedenle bir video toplantısına katılan kişiler, video etkinleştirildiğinde tüm katılımcıların görebileceği bir yatak odasında, mutfakta veya başka bir alanda olabilir. İş arkadaşlarınızın özel alanınıza girmesi rahatsız edici olabilir, bu nedenle Zoom, kullanıcıların arkalarında olanları kolayca gizlemelerini sağlayan sanal arka planlar sunar.

TechRepublic içermez

Önemli toplantıların iyi kayıtlara ihtiyacı vardır ve not alan herkes bazı ayrıntıların gözden kaçabileceğini bilir. Şüphesiz ki, bir toplantının kaydını tutmanın en iyi yolu, her şeyin video kaydını yapmaktır.

TechRepublic içermez

İster bir belgeyi, bir sunumu, bir videoyu veya bir görüntüyü paylaşmak isteyin, Zoom bunu yapabilme yeteneklerine sahiptir, ancak işlemi olması gerekenden daha karmaşık hale getirmek için takılmayın – bu eğitimdeki adımları izleyin .

TechRepublic içermez

Şahsen toplantıda, fotokopileri dağıtarak bir belgeyi paylaşabilirsiniz. Zoom aracılığıyla gerçekleştirilenler gibi çevrimiçi toplantılar, belge ve dosyaları paylaşmayı biraz daha zorlaştırabilir. Neyse ki, kuruluşunuzda olsun veya olmasın Zoom toplantı katılımcılarıyla belgeleri paylaşmanın kolay bir yolu var – ekranınızı paylaşmaktan bile daha kolay.

TechRepublic içermez

Zoom'un masaüstü uygulamasında yeni olan kullanıcılar, konuşurken yüzleri göründüğünde biraz garip bulabilir – kendi yüzünüzde açıldığında en azını söylemek biraz sarsıcı! Kendi videonuzu gizlemek, ekranı devralmayacak şekilde ayarlayın veya gizlendikten sonra geri getirmek istiyorsanız, bu eğitici yardımcı olabilir.

TechRepublic içermez

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*