Vatan nasıl izlenir: Sezon 8'i her yerden çevrimiçi olarak izleyin

Vatan izleyicileri yıllar içinde oldukça büyük bir yolculuğa çıkardı. Çavuş Nicolas Brody'nin sadakatleri üzerine sorular vardı, ilk birkaç sezonda Damien Lewis tarafından mükemmel bir şekilde tasvir edildi. Şimdi, şüphe bulutları bir zamanlar sevgilisi CIA süper ürkütücü Carrie Mathison – veya Claire Danes'in başına asılır. Homeland 8. sezonu nasıl izleyeceğinizi ve eleştirmenlerce beğenilen şovun en son bölümlerini çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi öğrenin.

Vatan sezon 8 kopya kağıdı

Vatan sezonu 8, ilk kez 2010 yılında yayınlanan uzun süredir devam eden şovun son serisidir. ABD'de Showtime'da haftada 9 bölüm ET / PT'de 12 bölüm ve yayın içerir. 26 Nisan'da büyük finalin programıdır. üzerinden kolayca akış yapmak Huluİngiltere'de ise hafta içi de olsa Pazar akşamları Kanal 4'te saat 9'da izleyebilirsiniz.

Ayrıca hala çerçevede – ve bir küçük spoiler uyarısı Daha önce Vatan'ı izlemeyenler için – Mandy Patinkin'in Saul Berenson ve Rus casus Yevgeny Gromov olarak çok iyi oyuncu Costa Costa. Nihayetinde Vatan sezon 7'nin sonunda bir gulagda Carrie'nin uzun büyüsünün arkasındaydı ve birçok kişi onu başarıyla çevirdi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*