Veraset çevrimiçi nasıl izlenir: her bölümü her yerden izleyin

Jesse Armstrong – In The Loop and Peep Show efsanesi – tarafından yaratılan ve üretilen, şirket politikası ve aile işlev bozukluğu hakkında evisce olan ancak eğlenceli bir dramdır. Verilen ön üretim durduruldu 3.Sezon koronavirüs salgını nedeniyle, artık Ardışıklığı çevrimiçi izlemek ve bu ödüllü gösterinin ilk iki sezonunu öğrenmek için mükemmel bir zaman.

Art arda Hile Sayfası

Ardıllık Haziran 2018'de HBO'da anında beğeni topladı. Her iki mevsim de 10 saat süren bölümlerden oluşuyor ve üçüncü sezon yeşil renkte ve ön yapım bekliyor.

Kabloda HBO'nuz varsa, HBO Go'daki tüm bölümleri On Demand servisi aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Aksi takdirde, HBO Now bunları bir haftalık denemenin bir parçası olarak yayınlamanıza izin verecektir.

Ardıllık, aile patriği ve Waystar RoyCo'nun CEO'su Logan Roy (Brian Cox) etrafında dönüyor ve oğlu Kendall'a (Jeremy Strong) en iyi işi bırakmak üzere fikrini değiştiriyor, ancak kritik bir şekilde hastalanıyor. Logan hastalığına rağmen gücünü korurken, güçlü iradeli çocukları kendilerini şirket içinde etki pozisyonlarına çeviriyorlar; iyilik yapmaya ve babasının imparatorluğunu bir parça yakalamadan önce güvence altına almaya çalışıyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*