Verizon, coronavirüs pandemik etkilenen müşterilerin bağlantısını kesmeyeceğini söyledi

COVID-19 zorlanmış topluluklar için ekonomik etki arttıkça, Verizon iş ve konut müşterileri için ödenek almaktadır.

Koronavirüs uzaktan çalışmayı normlara, işletmelerin bilmesi gerekenler haline getirebilir
Koronavirüs COVID-19 salgını, telekomünikasyonda çarpıcı bir artış için katalizör olabilir. İşletmeler uzaktan işlerde bir artışa ve pazarlama bütçeleri, kurumsal seyahat ve ticari gayrimenkul değerleri üzerindeki uzun vadeli etkilere hazırlanmalıdır.
http://www.techrepublic.com/

Verizon, Cuma günü FCC'nin yeni "Amerikalıları Bağlı Tut" taahhüdüne imza attı ve koronavirüsten ekonomik olarak etkilenen müşteriler için 60 gün geç ücretten feragat edecek.

Telekomünikasyon devi ayrıca, koronavirüsün neden olduğu kesintiler nedeniyle fatura ödeme yapamaması nedeniyle herhangi bir konut veya küçük işletme müşterisine hizmet sonlandırmayacağını söyledi.

GÖRMEK: Tedarik zinciri gecikmelerinin ötesinde teknoloji endüstrisi üzerinde büyük etkisi olan Coronavirus (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Verizon, "ülke ekonomisinin ilerlemesine yardımcı olmak için bağlantı gücünü kullanacağını" söyledi. Bu, Verizon'un Perşembe günü yaptığı açıklamada, 2020'de sermaye yatırım rehberliğini 17'den 18 milyar dolara, 17.5 dolardan 18.5 milyar dolara çıkaracağını duyurdu.

Verizon Başkanı Hans Vestberg, "Artık her zamankinden daha fazla, müşterilerimizin, ailelerinin ve işletmelerinin, koronavirüs pandemisinin etkisinden finansal sıkıntıyla karşılaşsalar bile internete bağlanabilmelerini sağlamalıyız." CEO, basın açıklamasında. "Müşterilerimiz, hepimiz bu kolektif zorluğa değinirken interneti çalışmak, öğrenmek ve yaşamlarını sürdürmek için kullanmaya devam edebileceklerinden emin olmak istiyoruz. Bu ortak çabanın bunun gerçekleşmesine yardımcı olacağından eminiz."

Vestberg, "Müşterilerimizin bağlı kalmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan emin olmak için her iş birimimizden ve tüm özel çalışanlarımızdan istiyorum. Ayrıca şirketimizin bu sürenin ötesine bakmasını, ve yatırımın en iyi ve en güvenilir ağlarını daha da iyi hale getirmek için 5G'nin gücünü kullanmaya odaklanın.

GÖRMEK: Coronavirus: İş profesyonellerinin bilmesi gerekenler (TechRepublic)

Verizon, veri trafiğinde artışa hazır

Verizon, küresel salgına rağmen, şu anda çevrimiçi olarak faaliyet gösteren birçok işletme ve okula rağmen, ağlarının hiçbirinde veri kullanımında ölçülebilir bir artış olmadığını söylüyor. Bir basın bülteninde Verizon, şirketin "talep artışı veya kullanım şekillerinin önemli ölçüde değişmesi için hazır olduğunu" söyledi.

Şirket, birincil kaygısının evdeki müşterilere, ilk müdahale ekiplerine ve "halkı koruyanlara" hizmet etmek olduğunu ve en çok etkilenen alanlarda ağ kullanımını izlediğini söyledi. ABD hastanelerinin, ilk müdahale ekiplerinin ve devlet kurumlarının ihtiyaçlarına yardımcı olmak için ağ talebini önceliklendirecektir.

Verizon, ilk yanıt verenleri ve kritik ihtiyaçlarını desteklemek için taşınabilir COLT'ler (hafif kamyonlardaki hücreler) ve COW'lar (tekerlekler / kamyonlardaki hücreler), mobil şarj istasyonları ve daha fazlasını içeren bir mobil varlık filosuna sahiptir.

Şirket mühendisleri kablosuz kapasitesini artırmaya devam et ve fiber ağlar.

Verizon'un şefi Kyle Malady, "Verizon ağlarını her gün kar günü gibi işletiyor – milyonlarca Amerikalı evden çalıştığında, aile üyeleri video izlemek, oyun oynamak, arkadaşlarına ve ailelerine konuşmak ve metin göndermek için yapılan etkinlikler" dedi. teknoloji görevlisi. "Güvenilir ağlar sunmak bizim yaptığımız şeydir. Bu eşi görülmemiş bir durum olsa da, işlerin değiştiğini biliyoruz ve taleplerdeki değişiklikleri daha iyi anladığımız için ağ kaynaklarını ayarlamaya hazırız. Durumu izleyen dünyadaki en iyi mühendislerimiz var yakından."

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/13/0270f67b-8f6d-447f-8487-737b2078bcba/resize/770x/2ee5c5abe957adf26285b6a5a43be60f/coronimage.vid.vid.vid "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

& Nbsp;

"data-credit =" Resim: Getty Images "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Coronavirus 2019-nCoV "veri-orijinal =" https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/13/0270f67b-8f6d-447f-8487-737b2078bcba/resize/770x/2ee5c5abe957adf26285b6a5a5be5f5be60ff covid19-image.jpg

Resim: Getty Images

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*