Virgin'in en ucuz geniş bant ve TV anlaşması, büyük bir fiyat indirimi sonrasında daha da ucuzladı

Virgin her ikisi de en hızlı genişbant fiyatları ve en ayrıntılı TV paketleri, nadiren en ucuz seçenektir, genellikle BT ve Sky'ı fiyat için rakiptir. Ancak şu anda en ucuz planı çok güçlü bir seçenek gibi görünüyor.

Çünkü Virgin's Bigger Bundle yakın zamanda fiyatlarda düşüş kaydetti ve Virigin'in en ucuz geniş bant ve TV anlaşmasını daha ucuz hale getirdi. Virgin, fiyatı düşürdüğünü iddia ediyor ayda 38 £ £ 29.99 £… ama dürüst olursak, bunun o kadar yüksek olduğunu hatırlamayız!

Her iki durumda da, bu şu anda ödeme yapmak için mükemmel bir fiyat ve söz konusu olduğunda tartışmanın en iyisi geniş bant ve TV fırsatları. Fiyat düşüşünün yanı sıra Virgin de hızları iki katına çıkardı ve 108Mb'ye çıkardı.

Ayrıca 110 kanal, ücretsiz hafta sonu çağrıları ve TV'yi duraklatma ve geri sarma özelliği de bulunmaktadır. Kulağa hoş geliyor değil mi ?! İşte burada vurucu. İngiltere'nin sıkı kilitlenmesi, birçok geniş bant sağlayıcısının kurulum yapmayı durdurduğu anlamına gelir.

Virgin, internet ve TV söz konusu olduğunda bunu en son tutan kişi olsa da, zar zor Zaten bir Virgin hattınız varsa, sadece kendiniz kurabilirsiniz. Değilse … yine de gelip kuracaklar, sadece sosyal mesafenin etrafında bazı yeniden düzenleme ve ayrıntılı planlama gerektirebilir.

Virgin geniş bant fiyatları:

Bakire Büyük Paket | 12 ay | 108Mb ortalama hız | Haftasonu çağrıları | 110+ kanal | ÜCRETSİZ aktivasyon | £ 38 Ayda 29,99 £
Biz ayda £ 29,99 değil ayda 33 £ olduğunu hatırlıyorum ama her iki durumda da, bu çok uzun zamandır Big Bundle gördüğümüz en ucuz! Virgin'den ucuz bir geniş bant ve TV anlaşması istiyorsanız, şu anda buna hiçbir şey yaklaşmıyor.Fırsatı Görüntüle

Bulunduğum bölgede Virgin fiber geniş bant mevcut mu?

İngiltere'deki hanelerin yaklaşık% 60'ı süper hızlı Virgin genişbantını alabilir. Bu oranın bir parçası olduğunuzu öğrenmek oldukça basit – bizim özel Virgin geniş bant fırsatlar sayfası, posta kodunuzu belirtildiği yere (sayfanın üst kısmına) girin ve fırsatlar uygunsa gösterilsin.

Hiçbir sonuç döndürülmezse, en iyi genişbant fiyatları yerine başka bir sağlayıcıyla süper hızlı fiber geniş bant alıp alamayacağınızı görmek için aynı şeyi yapın. BT Süper Hızlı.

Maalesef, Virgin web sitesi bu sınırlı süreli tekliflerin yalnızca yeni müşteriler için olduğunu belirtiyor. Ancak, bir dilim pasta almaya çalışmanın bir zararı yoktur, bu yüzden zaten bir bakire geniş bant müşterisiyseniz, sipariş vermeden önce müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririz.

Bugünün en iyi Virgin genişbant fırsatları

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*