Virgin'in genişbant ve TV anlaşmaları fiyatta düşüyor, hızlarda artıyor ve kanallarla yükleniyor

Geniş bant ve TV anlaşmaları söz konusu olduğunda, Virgin Media son zamanlarda oyununu kitlesel olarak hızlandırdı, en ucuzdan en katlı teklifine kadar geniş bir teklif yelpazesini indirdi.

Ama bu 'Ultimate Oomph Paketi'(evet … gerçek isim) bu Paskalya haftasonu ile ilgileniyoruz. En iyi değerin şu anda yattığı yer Virgin's Big Bundles'da.

The Big Bundle, Virgin'in en ucuz TV ve geniş bant planı ve son zamanlarda daha da fazla kestikleri bir plan. Bakire iken yapar aylık £ 38 aşağı onun iddia, biz £ 32 daha yakın hatırlıyorum. Her iki durumda da, şimdi sadece ayda 29,99 £ maliyeti.

Bu, ortalama 108Mb ve 110'dan fazla kanalı hızlandırmanızı sağlar ve bu fiyata son derece etkileyici bir teklif sunar. Ve drama düzeltmesini sevenler için, Virgin'in sizin için daha fazla indirimi var.

Big Bundle + Drama paketini çalmak ayda £ 38'den £ 35'e düştü, yukarıdaki etkileyici 108Mb hızlarına devam ederken Fox, Sky One, Alibi ve daha fazlasının en iyisini elde edebilirsiniz.

Birçok geniş bant sağlayıcısı yüklemeyi durdurmak zorunda kaldı geniş bant ve TV fırsatları kısa bir süre önce İngiltere'nin kilitlenmesi nedeniyle ve Virgin'in son bir sağlayıcı olduğu halde, bunun hala geçerli olduğundan emin olmak için sipariş vermeden önce koronavirüs tavsiye sayfasını kontrol etmeye değer.

Virgin geniş bant ve TV fırsatları:

Bakire Büyük Paket | 12 ay | 108Mb ortalama hız | Haftasonu çağrıları | 110+ kanal | £ 35 aktivasyon | £38 Ayda 29,99 £
Biz ayda £ 29,99 değil ayda 33 £ olduğunu hatırlıyorum ama her iki durumda da, bu çok uzun zamandır Büyük Paket gördük! Virgin'den ucuz bir geniş bant ve TV anlaşması istiyorsanız, şu anda buna hiçbir şey yaklaşmıyor.
Fırsatı Görüntüle

Virgin Big Bund + Drama | 12 ay | 108Mb ortalama hız | Haftasonu çağrıları | 150'den fazla kanal | £ 35 aktivasyon | £ 38 Ayda 35 £
En son drama TV şovlarına ayak uydurmak istiyorsanız, bu yükseltilmiş paket sizin için mükemmel olacaktır. Sky One, Fox, Universal, Alibi ve daha fazlası gibi kanallardan bir dizi ekstra içerik kazanacaksınız. Yukarıdaki planın üstünde aylık 5 £ tutarındadır.
Fırsatı Görüntüle

Bulunduğum bölgede Virgin fiber geniş bant mevcut mu?

İngiltere'deki hanelerin yaklaşık% 60'ı süper hızlı Virgin genişbantını alabilir. Bu oranın bir parçası olduğunuzu öğrenmek oldukça basit – bizim özel Virgin geniş bant fırsatlar sayfası, posta kodunuzu belirtildiği yere (sayfanın üst kısmına) girin ve fırsatlar uygunsa gösterilsin.

Hiçbir sonuç döndürülmezse, en iyi genişbant fiyatları yerine başka bir sağlayıcıyla süper hızlı fiber geniş bant alıp alamayacağınızı görmek için aynı şeyi yapın. BT Süper Hızlı.

Maalesef, Virgin web sitesi bu sınırlı süreli tekliflerin yalnızca yeni müşteriler için olduğunu belirtiyor. Ancak, bir dilim pasta almaya çalışmanın bir zararı yoktur, bu yüzden zaten bir bakire geniş bant müşterisiyseniz, sipariş vermeden önce müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririz.

Bugünün en iyi Virgin genişbant fırsatları

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*