Vodafone geniş bant anlaşmaları fiyat indirimleri ve mevcut müşteri ödülleriyle yeniden düzenlendi

Vodafone, genişbant fiyatları ve onlara çok güçlü bir sarsıntı verdi, diğer ucunu bir dizi yeni özellikle çıkardı. Ve bu sarsıntıda, mevcut müşteriler zirveye çıkıyor.

Bu her zaman böyle olsa da, Vodafone mevcut müşterilere ayda 2 £ indirim sunarken, şimdi lütuf geniş bant fiyatınızdan ayda 3 sterlin indirim.

Tüm bunlar 'Vodafone Together'ın mevcut Vodafone özelliklerine sahip olanlara fayda sağlama şemasının bir parçasıdır. Ancak, burası bazılarının 2 £ indirim alacağı ve diğerleri 3 £ 'a çıkacağı için kafa karıştırıcı hale geliyor.

Bu, eklediğiniz / zaten eklediğiniz plana bağlıdır. Halihazırda ücretli bir aylık telefon müşterisi, 24 aylık SIM veya 18 aylık SIM müşterisiyseniz veya bunlardan herhangi birini İnternet'ten satın almayı planlıyorsanız, ayda 3 TL tasarruf edersiniz.

Mobil geniş bant, 30 günlük bir SIM veya 12 aylık bir SIM'e sahip olanlar ayda 2 £ tasarruf sağlanacak. Ve mevcut olmayan müşteriler veya geniş bandınızla yukarıdakilerden herhangi birini satın almayı düşünmeyenler için herhangi bir tasarruf elde edemezsiniz.

Her şeyden önce, Vodafone daha hızlı paketinin fiyatını düşürdü ve her iki planını da aynı fiyatta yaptı. Ayrıca BT'nin ayak seslerisözleşme sürelerini 24 aya kadar uzatabilir.

Bu ucuz Vodafone fiber geniş bant fiyatları:

Vodafone Superfast 2 Geniş Bant | 24 ay | Ortalama hızlar 63Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 22,95 £ (Vodafone müşterileri için 3 £ 'a kadar ek tasarruf sağlanır)
İşte grubun gerçek pazarlığı! Ortalama 63Mb hızlar için 22.95 £ (yukarıdaki ile aynı) tutar. Ve mevcut Vodafone müşterileri ayda 3 sterline kadar tasarruf edebilir, bu da maliyeti pazar lideri 19,95 sterline indirebilir!
Fırsatı Görüntüle

Vodafone Superfast 1 Geniş Bant | 24 ay | Ortalama hızlar 35Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 22,95 £ (Vodafone müşterileri için 3 £ 'a kadar ek tasarruf sağlanır)
Dürüst olmak gerekirse, şu anda bu plana kaydolmanın kesinlikle bir anlamı yok, yukarıdakileri göz önünde bulundurarak, daha hızlı plan aynı fiyattır. Bu yüzden yukarı kaydırın ve ödülleri toplayın!
Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Vodafone şu anda 24 aylık sözleşmelerle çalışıyorken, birçoğu artık geçerli bir seçenek olmadığını görecek. Bu insanlar için, orada birçok seçenek var. Plusnet'in harika bir fiber planı var. ayda 22,99 £ için 36Mb ortalama hızları. 75 £ Mastercard tarafından önemli ölçüde düşürülmüş bir fiyat dahil.

Veya EE'nin fiber planı size aynı hızlarda ancak ayda 23 £. Nadiren indirimli bir geniş bant tedarikçisinin başka bir seçeneği.

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*