Vodafone UK, yarım milyon kullanıcıya ücretsiz sınırsız mobil veri sunuyor – ancak hızlı hareket etmeniz gerekiyor

Vodafone UK, savunmasız tüm Aylık Aylık müşterilerini, koronavirüs salgını sırasında iletişimde kalmalarını sağlamak için sınırsız ücretsiz mobil veri sağlayacak şekilde güncelleyeceğini açıkladı.

Teklif, yaşlılar ve altta yatan sağlık durumları da dahil olmak üzere, sistemlerinde savunmasız olarak sınıflandırılan tüm Vodafone müşterileri için geçerli olacaktır, çünkü verilerin tükenmesi veya ek ücret ödemeyle ilgili endişelerin hafifletilmesine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Vodafone, şirketin VeryMe ödül programı aracılığıyla kaydolan ilk yarım milyon müşteriye de aynı avantajı sunacağını açıkladı.

Ücretsiz Vodafone verileri

MyModafone uygulaması üzerinden erişilen hizmetle, VeryMe'ye kayıtlı olan herhangi bir Aylık Ödeme müşterisi (tüketiciler veya küçük işletmeler) başvurabilir.

Vodafone İngiltere İcra Kurulu Başkanı Nick Jeffery, “Bu zor ve endişe verici zamanlarda rolümüz, ayrı kalmak zorunda kalsak da İngiltere'yi bağlı tutmaktır” dedi.

"Ağ kapasitemiz izin veriyorsa, bunu daha da fazla müşteriye sunabilmeyi isteriz ve bunun fizibilitesini izleriz. Kısacası, daha fazla vereceğimiz varsa, yapacağız. Bu bir dizi önlemden biri Müşterilerimize NHS çevrimiçi hizmetlerine ücretsiz erişim verdikçe ve küçük tedarikçilere ödeme yapma sürelerini kısaltarak ağlarımızı genişlettik. ”

Vodafone, kapasitesini yakından izleyeceğini ve hatta ücretsiz sınırsız mobil verileri yakında daha da fazla müşteriye genişletebileceğini söyledi.

Haberler, Vodafone'un son enflasyon rakamlarına uygun olarak aylık sözleşme fiyatlarını Nisan ayına göre yüzde 2,5 artıracağını söylemesinden saatler sonra geldi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*