Vodafone'un veri destekli SIM teklifleri şu anda mükemmel ucuz seçenek

SIM planınızdaki büyük veriler ve hatta sınırsız sınırlamalar harika, ancak belirgin bir düşüşle geliyorlar: pahalılar. Bütçe avında olanlar için en iyisi nedir SIM sadece fırsatlar şimdi?

Uygun fiyatlı seçeneklerin güçlü kalabalığı arasında Vodafone en iyi seçim olarak öne çıkıyor. Temel planları ile şunları yapabilirsiniz: 6 £ gibi düşük bir fiyattan güvenli fırsatlarİngiltere'deki en ucuz planlardan biri haline geldi.

Bu seçeneklerin verilerle dolup taşmadığını ve haftalık Netflix tıkanıklığına ihtiyaç duyanların Three veya Smarty gibi şeylerle devam etmeleri daha iyi olacak.

Ancak, şu anda mevcut olan ve 10GB'a kadar veri sunan üç seçenekle Vodafone, her şeyden önce bir şey isteyen herkes için ideal bir seçim olacaktır … ucuz faturalar.

Vodafone ucuz SIM sadece fırsatlar

Vodafone'da olmanın faydaları nelerdir?

Vodafone ile yapılan bir sözleşmede olmanın birkaç faydası vardır, ancak en belirgin olanı ağın VeryMe kullanımıdır. Bu ücretsiz kahve, indirimli film biletleri almak, yarışmalara girmek ve daha fazlası için izin Vodafone ile birlikte gelen bir ödül uygulaması.

Bunun da ötesinde, Vodafone 48 AB ülkesinde ve 104'ten fazla diğer destinasyonlarda (küçük bir ek ücretle) dolaşma olanağı sunuyor. Ve tüm Vodafone SIM ve mobil planlarıyla, kullandığınız telefona bağlı olarak hem 4G hem de 5G'ye erişebileceksiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*