VPN endüstrisini ileriye taşımak: NordVPN ile bir Soru-Cevap

Tesonet 2008 yılında kuruldu. İlk günden itibaren şirket bilgisayar oyunlarından web barındırma çözümlerine kadar her türlü daha az başarılı proje geliştiriyordu. Şimdi Tesonet, Baltık ülkelerinin en büyük teknoloji hızlandırıcılarından biri. Dünyada internet ve teknoloji şirketlerini kuluçkaya yatırmakta ve yatırım yapmakta, operasyonel destek sağlamakta ve pazar lideri şirketlerin kurulmasına yardımcı olmaktadır.

Tesonet ve biz bireyler olarak yatırım ve web barındırma sağlayıcı dahil 50'den fazla farklı proje ve girişim büyümeye yardımcı Hostinger, oyun platformu Eneba, proxy altyapı sağlayıcısı Oxylabs ve diğerleri. Tüm bu şirketler olgun, bağımsız ve tamamen kendi başlarına faaliyet gösteriyorlar. Biz de sağlanan ProtonVPN Vilnius'ta bir ofis açmaya karar verdiklerinde operasyonel ve İK desteğiyle.

Tüm efsanelerin ve söylentilerin aksine, farklı hizmetlerin operasyonları asla birbiriyle ilişkili olmamıştır. Tek ortak kaynaklar merkezi İK ve hukuk ekipleridir. Olası çıkar çatışmalarından kaçınmak için bu felsefeye en başından beri kesinlikle güveniyoruz.

NordVPN, katıldığımız ilk büyük projelerden biriydi ve ilk günlerinden itibaren gelişimi ile yakından çalışıyoruz. Panama'da bulunan NordVPN, müşterilerine çok yönlü güvenlik ve gizlilik koruması sağlar ve yıllar içinde dünyanın önde gelen VPN hizmeti haline gelir.

İlk başta, Nord’un kurumsal yapısını gizli tutma kararı verildi – o zamanlar, günlüksiz bir VPN hizmeti çalıştırdığınızda oluşabilecek her türlü senaryo ile başa çıkmak için yeterli kaynağımız ve yasal kas gücümüz yoktu. Bununla birlikte, endüstriyel manzara değişti, çok büyüdük, giderek daha fazla yeni VPN hizmeti ortaya çıktı, bu nedenle şeffaflık her zamankinden daha önemli hale geldi. Pazar liderleri olarak müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurmamız ve kim olduğumuz ve nasıl faaliyet gösterdiğimiz konusunda açık olmamız gerektiği anlaşıldı. NordSec'in yaratılmasının nedenlerinden biri de buydu.

NordSec, tüm Nord ailesi hizmetleri için bir şemsiye adıdır. Birleşik Krallık, Kıbrıs, ABD, Litvanya, İsviçre ve Panama'da ofisleri ve operasyonları olan bağımsız, küresel, güvenlik ve gizlilik odaklı bir organizasyondur. NordSec, Nord markasını, değerlerini ve hedeflerini paylaşan gelişmiş güvenlik çözümlerinin oluşturulduğu yerdir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*