Walmart'ta Roku fiyat indirimi: Roku Ultra, Roku Stick + ve daha fazlası için fırsatlar

Televizyonunuzu akıllı bir TV'ye yükseltmenin ucuz bir yolunu arıyorsanız, şanslısınız demektir. Şu anda, Roku'nun en çok satan akış cihazlarında fiyat indirimleri bulabilirsiniz. 79 dolara satılıyor. Bu, 20 dolarlık bir indirim ve 4K akışlı medya oynatıcı için bulduğumuz en iyi fiyat.

Roku Ultra Netflix, Hulu ve Disney Plus gibi uygulamalardan HD, 4K veya HDR olarak 500.000'den fazla filme ve TV şovuna erişmenizi sağlar. Roku’nun en üst düzey oynatıcısında gelişmiş bir uzaktan kumanda bulunur, böylece kanalı değiştirir, filmlere göz atar ve daha tamamen eller serbestsiniz.

Uzaktan kumanda ayrıca tek dokunuşla kontrol için kişisel kısayollar ayarlamanıza olanak tanır ve birlikte verilen JBL kulaklıklarla özel dinlemenin keyfini çıkarabilmeniz için kulaklıklar için 3,5 mm jak içerir.

JBL Kulaklıklı Roku Ultra Streaming Media Player 4K: 99 $ Walmart şirketinde 79 $
Walmart'taki Roku Ultra Streaming Media oynatıcısında 20 $ tasarruf edebilirsiniz. 4K akış yürütücü, tek dokunuşla kontrol özelliğine sahip bir ses uzaktan kumandasına sahiptir ve özel dinleme ve TV kontrolleri için premium JBL kulaklıklarla birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Aşağıda indirimler içeren Roku fırsatlarından daha fazla alışveriş yapın Roku Akış Çubuğu +, Roku Premiere, ve Roku Express. Akış cihazlarının ne kadar süreyle satışa çıkacağını bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Roku Fırsatları

Roku Akış Çubuğu + 4K HDR: 59 $ Walmart şirketinde 49 $
Şu anda Walmart'ta 49 dolara satışa sunulan Roku Streaming Stick Plus ile Netflix, Hulu, Amazon Video ve daha pek çok şeyden 4K HDR'de en sevdiğiniz içerikleri izleyin. Roku Plus ayrıca sesli bir uzaktan kumandaya sahiptir, böylece film başlatabilir ve gösterilere tamamen eller serbest olarak göz atabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Roku Premiere 4K Akış Medya Oynatıcı: $ 39 Walmart şirketinde 29 $
Roku Premiere akış çubuğu, Walmart'ta 10 dolarlık bir fiyat indirimi alıyor. Akış medya oynatıcı, en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını HD, 4K ve HDR olarak izlemenizi sağlar ve uzaktan kumanda Netflix, Hulu, Disney Plus ve Sling TV'ye tek dokunuşla kısayollar içerir.
Fırsatı Görüntüle

Roku Express HD Medya Oynatıcı: $ 29.99 Amazon'da $ 25.88
Amazon'da sadece 25.88 $ karşılığında yepyeni Roku Express akış çubuğunu satışa alabilirsiniz. Nadiren indirilen akış cihazı, canlı TV, haberler, spor, filmler, TV şovları ve daha fazlası dahil olmak üzere favori içeriğinizi HD olarak izlemenizi sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Listemizle daha fazla Roku indirimi görün en ucuz Roku satış fiyatları ve fırsatlar şimdi oluyor.

Akış kılavuzumuz hakkında daha fazla bilgi için En iyi Roku akış cihazı: Hangi Roku sizin için en iyisi?

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*