Windows 10 Satın Al: Nisan 2020'de en ucuz fiyatlar

Windows 10'a ücretsiz yükseltme için son tarih maalesef geçti. Endişelenmeyin, Windows 10'u en iyi fiyata satın almanıza yardımcı olması için TechRadar'a güvenebilirsiniz. Windows 10, sevdiğiniz Başlat düğmesinin yanı sıra bilgisayarınızdan beklediğiniz tüm özellikleri ve entegrasyonları geri getirir.

Bu nedenle, yepyeni bir sistem oluşturuyorsanız veya daha eski bir cihazda Windows 10'a yükseltmek istiyorsanız, Windows'u tekrar satın almanız gerekir. Endişelenmeyin, çünkü en iyi teklifleri aldığınızdan emin olmak için her gün Windows 10 fiyatlarını kontrol ediyoruz.

Neden Windows 10 satın almalı?

Bilgisayarınızı hala Windows 7 veya 8'de çalıştırıyor olabilirsiniz ve eğer öyleyse Windows 10'u satın almanın zamanı gelmiş olabilir. Bu sadece bir performans güncellemesi değil, Windows 10 makinenize almak için çok önemli olan yeni özellikler ve güvenlik ayarları getiriyor günümüz işletim sistemlerinde yaptığınız çalışmalar. Cortana asistanının kolaylığından hız artışına kadar anında fark edeceksiniz, eski sisteminizi Windows 10'a yükseltmek zaman ayırmaya değer.

windows 10 ev fiyatları satın al

En iyi fiyata Windows 10 Home'u satın alın

Ev kullanıcıları için Windows'un mükemmel sürümü

Windows 10 Home, çoğu insanın ihtiyaç duyacağı sürümdür. Evde kullanım içindir ve Xbox One'dan ve Cortana gibi diğer tüketici özelliklerinin yanı sıra parmak izi tarayıcısı veya yüzünüzle PC'nize giriş yapmak için Windows Hello'dan oyun akışı içerir. Windows 8 hayal edilebilecek en dik öğrenme eğrisiyse, Windows 10 bir kez daha tanıdığınız harika bir arkadaşla tanışmak gibidir – sadece gerçekten onayladığınız yeni kıyafetler satın almışlardır. Bugün Windows 10 Home'u satın almak istiyorsanız, size biraz para kazandırmak için bazı mükemmel teklifler bulacaksınız.

windows 10 pro fiyatları

En ucuz fiyata Windows 10 Pro Satın Al

Pro özellikleri için daha fazla ödeme yapmaya değer olduğunu düşünüyorsanız Pro'ya geçin

Yukarıdaki Ev sürümü üzerinde ekstra güvenlik ve yönetim geliştirmelerine ihtiyacınız varsa Windows 10 Pro satın alın. Sanallaştırma için Hyper-V, BitLocker tüm disk şifrelemesi, kurumsal mod IE, Uzak Masaüstü, kendi işletmeniz için Windows Mağazası'nın bir sürümü ve atanmış erişim (bir PC'yi bir modern uygulama çalıştırmaya kilitler, bir kiosk gibi kullanmak için) içerir. ). Ağ yöneticileri de önemli zamanlarda gerçekleşmemesi için güncellemeleri zamanlayabilir.

windows 7 fiyatları fiyatları

Windows 7 fırsatları satın alın

Windows 7 – çünkü değişimden korkuyoruz

Bu nedir? Windows 7, Windows 10'u tanıtan bir sayfada mı yer alıyor? Bazılarınızın gerçekten Windows 7'ye, hatta yeni bir makineye bile bağlı kalmak istediğini anlıyoruz. Endişelenme, tamamen anlıyoruz. Belki de eski işletim sisteminde daha iyi çalışan bazı donanım / yazılımlara sahip olmanız veya hissediyor daha iyi. Ya da belki de fayans biçiminin gülünçlüğüne vaktiniz olmadığı için. Yukarıdakilerden herhangi biri sizin gibi geliyorsa, PC gelenekselistinin tercihi olan Windows 7'yi satın alın.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*