WrestleMania 36 canlı akışı: 2020'nin en büyük WWE etkinliğini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz

WWE 2020 takviminin en büyük etkinliği neredeyse burada. Doğru, WrestleMania 36 şimdi köşede – ve bu yılki Ölümsüzler Vitrini, daha önce hiç görmediğimiz gibi muhteşem bir PPV olarak görünüyor. Aksiyonun bir saniyesini kaçırmayın – bu hafta sonu ücretsiz WrestleMania 36 canlı akışını nasıl elde edeceğiniz ve dünyanın herhangi bir yerinden büyük WWE görüntüleme başına ödemeyi nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

WWE WrestleMania 36 kopya kağıdı

2020'de, WrestleMania 36 bu hafta sonu iki gece boyunca – 4 Nisan Cumartesi ve 5 Nisan Pazar – WWE tarihinde ilk kez gerçekleşecek. Eylem her gün 19:00 ET'de başlıyor;, ertesi sabah gece yarısı (00:00) BST ve 09:00 AEST. Tipik olarak, WrestleMania şovları yaklaşık beş saat sürer, ancak eylemin bu yıl her gün yaklaşık 2-3 saat wrasslin ile bölünmesini bekleriz. İşlemlere NFL ve New England Patriots efsanesi Rob Gronkowski ev sahipliği yapacak.

Yeni başlayanlar için WrestleMania 36, ​​tarihinde ilk kez kapalı kapılar ardında tutulacak. Sonuç olarak, iki gece boyunca gerçekleşecek ve birden fazla yere sahip olacak. Florida, Orlando'daki WWE Performans Merkezi, etkinliğin koronavirüs pandemisi sırasında kitle toplantıları üzerindeki kısıtlamalar nedeniyle Tampa'daki Raymond James Stadyumu'ndan taşındıktan sonra ana 'mekan'.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*