Xbox One fırsatları: Microsoft'un bu Roblox paketleriyle çocuklarınızı eğlendirin

Çocukları eğlendirmek için hızlı bir Xbox One anlaşmasına mı ihtiyacınız var? Microsoft, piyasadaki en popüler çocuk dostu oyunlardan biri olan Roblox'u içeren yepyeni Xbox One S paketleri piyasaya sürdü.

Sadece 299 $ / £ 249 temel konsolu alacaksınız – Xbox One S 1 TB – kablosuz kumanda, bir aylık Xbox Game Pass Ultimate, Roblox'u indirmek için bir kod ve bazı ücretsiz oyun içi güzellikler.

Bekle, Roblox oynaması ücretsiz değil, sorduğunu duyuyoruz. Evet, aslında, temel oyunu indirmek ücretsizdir. Ancak, son zamanlarda olduğu gibi Fortnite paketi, Microsoft bazı DLC (indirilebilir ek içerik) ekledi – bu durumda, harcamak için 2.500 Robux (R $) artı üç özel avatar paketi ve aksesuarı elde edersiniz. Roblox ile au fait değilseniz, 2.500 $ R 30 dolar civarında tüm yetişkinlerin kabul edeceği çocukları eğlendirmek için ekstra güzellikler şu anda iyi bir şeydir.

Bu hafta bir Xbox One anlaşması almak için harika bir zaman: fiyat adil ve şu anda Xbox Game Pass Ultimate'da bazı mükemmel oyunlar var – Gears 5, Sea of ​​Thieves ve Outer Wilds 400'den sadece birkaçı -plus mevcut başlıklar. Microsoft ayrıca bir ay Xbox Game Pass Ultimate sadece 1 $ karşılığındaBu, Roblox paketiyle birlikte verilen ücretsiz denemeyi uzatmak istiyorsanız daha da fazla tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Roblox, kullanıcıların kendi oyunlarını tasarlayıp yükleyebildiği ve başkalarının oluşturduğu oyunları oynayabileceği bir çevrimiçi oyun platformudur. Çocuklar için harika bir seçenek çünkü Minecraft gibi, daha geleneksel bir video oyununun aksine, hayal güçlerini genişletmelerine ve ortamın kendisiyle yaratıcı bir şekilde etkileşime girmelerine izin veriyor. Aylık 115 milyon kullanıcısı ile son derece popülerdir ve dünya çapında erişim açısından en büyük oyun platformlarından biri haline gelir.

Bugün ABD'deki en iyi Xbox One fırsatı

Xbox One S 1 TB Roblox paketi | Microsoft US şirketinde 299 $
Hisse senetleri sürerken bu çocuk dostu Xbox One paketini alın. Satın alma işleminize 1 TB Xbox One S, kablosuz oyun kumandası, 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate, 2.500 Robux ve üç özel Roblox avatar paketi ve aksesuarı dahildir. Burada çocukları eğlendirecek çok şey var.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de bugünün en iyi Xbox One fırsatı

Xbox One S 1 TB Roblox paketi | Microsoft GB'ta 249 £
Bu harika küçük paketle, 1 TB Xbox One S, kablosuz oyun kumandası, 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate, 2.500 Robux ve üç özel Roblox avatar paketi ve aksesuarı alacaksınız. Roblox, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarına izin veren harika bir sanal alan deneyimidir; 1 aylık ücretsiz Game Pass ise yapacakları şeylerin hiçbir zaman tükenmemesini sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Şu anda gözlerimizi en ucuza soyuyoruz Xbox One paket fiyatları ve Mart 2020'de satış fiyatları, başka bir şey arıyorsanız. Biraz daha güçlü bir şey istiyorsanız kontrol edin Mart 2020'deki en iyi Xbox One X fiyatları, paketleri ve fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*