Xbox One X fiyatları, en son Microsoft satışlarında büyük indirim aldı

Xbox One X fırsatları şu anda bazı harika fiyatlar sunuyor ve ABD ve İngiltere genelinde satışlar Black Friday'e layık indirimler sunuyor. Xbox One X'i şu anda ABD'de sadece 299 dolardan satın alabileceksiniz ve İngiltere 4K konsol için sadece 259 £ fiyatla tedavi ediliyor.

Bunlar, Xbox One X için bazı harika fiyatlar ve ücretsiz olarak sunulan en sıcak oyunlardan bazıları. Xbox X Serisi yaklaştıkça bu maliyetlerin son birkaç hafta içinde sadece 349 $ / 299 $ 'a düştüğünü görüyoruz, ancak bu ekstra fiyat indirimleri şu anda daha da fazla tasarruf sunuyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order, tüm numaralandırılmış Gears of War koleksiyonu, Forza Horizon 4 ve NBA 2K20 gibi büyük isim oyunlarıyla ücretsiz olarak dahil edilen çok çeşitli oyunları sunan Xbox One X paketlerini bulacaksınız. Yani, aynı dört duvara bakmaktan sıkıldıysanız, en yeni Xbox One X fırsatlarının izniyle göz alıcı muhteşem 4K oyunlarla karıştırın.

BİZE

ABD'de bugünün en iyi Xbox One X paketi fırsatları

Xbox One X paketleri | Microsoft şirketinde 299 $
Tam 4K Xbox One X deneyimini şu anda 100 $ daha ucuza bulacaksınız – en iyi paketlerden bazılarında harika bir anlaşma. Gears of War, Star Wars Jedi: Düşmüş Düzen, Forza ve NBA 2K20 arasından seçim yapın.
Fırsatı Görüntüle

UK

İngiltere'de bugünün en iyi Xbox One X fırsatları

Xbox One X paketleri | Microsoft'ta 259 £
Bu fantastik Xbox One X paket fiyatı doğrudan Microsoft'tan geliyor ve yeni konsolunuzun yanında Gears of War koleksiyonunun tamamını alabilirsiniz. Stoklar bu birimlerde ince çalışıyor, bu yüzden kendinizinkini güvenceye almak için hızlı hareket edin.
Fırsatı Görüntüle

Diğer Xbox One fırsatları

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Tüm takip ediyoruz en son Xbox One fırsatları ve satışları yanı sıra en iyi Xbox One X fiyatları tam burada TechRadar'da. Almak istediğiniz konsol hakkında karar vermediyseniz, kontrol etmek de isteyebilirsiniz PS4 nereden alınır ve Nintendo Switch nereden alınır.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*