Yakınlaştırma toplantısı nasıl kaydedilir

Bir aramanın tamamını, tüm aramanın kaydına geri dönebileceğiniz zaman neden not almalısınız? Toplantı sahibi olun ya da olmasın Yakınlaştırma toplantısını nasıl kaydedeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

zoom.jpg

Görüntü: Zoom

Önemli toplantıların iyi kayıtlara ihtiyacı vardır ve not alan herkes bazı ayrıntıların gözden kaçabileceğini bilir. Şüphesiz ki, bir toplantının kaydını tutmanın en iyi yolu, her şeyin video kaydını yapmaktır.

Dikkat dağıtıcı unsurların, teknik sorunların ve diğer sorunların temel bilgilerin kaçırılmasına yol açabileceği uzak toplantılar için bu iki katına çıkar. Sanal toplantılarınız için Zoom kullanıyorsanız, toplantı sahibi olun ya da olmasın çağrının tamamını kaydedebilirsiniz.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

Bir toplantıyı barındırmak için bir kurumsal hesap kullanıyorsanız, BT ekibiniz size izin vermedikçe bir Yakınlaştırma toplantısı kaydedemeyebilirsiniz. Önemli bir toplantıdan önce Zoom'u test ettiğinizden emin olun ve eğer yoksa erişim izni vermek için yöneticinize danışın.

Not: Zoom sunucularında artan talep coronavirüs pandemi, telefondan arama işlevlerinin sınırlı olabileceği anlamına gelir. Zoom'u sonuna kadar kullanmak için bilgisayarınızda bir mikrofon ve / veya kamera olduğundan emin olun.

Şekil A aktif bir toplantıyı ve ayrıca Ayarlar'da videoların kaydedilme ve kaydedilme yerlerini değiştirmenin birkaç farklı yolunu görebileceğiniz Kayıt seçenekleri ekranını gösterir.

Şekil A

<a href = "https://tr4.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/24/1ef02ab1-b956-41a6-80ce-feb1fc783730/resize/770x/323d5fe4c0a9cf7f50d0d293d34b2826/figure-. "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" http://www.techrepublic.com/ "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Şekil-f.jpg

Varsayılan olarak, yalnızca toplantı sahibi toplantıyı kaydedebilir, ancak diğer katılımcılara bunu yapma yetkisi vermek kolaydır. Toplantı sahibi toplantıdayken Katılımcılar'ı tıklatarak, bir kişinin adının yanındaki Diğer düğmesini arayarak ve Kayda İzin Ver'i seçerek bunu yapabilir.

Bir toplantıya girdikten sonra, kayıt yapmak isteyenler yalnızca yakalamayı başlatmak için Kaydet düğmesine tıklamanız gerekir; bu noktada Kayıt düğmesi iki düğmeye dönüşür: Biri kaydı duraklatmak ve diğeri bitirmek için.

Video kaydetmeyi bitirdiğinizde, Zoom toplantı sona erdikten sonra MP4 biçiminde kodlamak için geçici olarak saklar.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*