Yazıcı nereden alınır: Bu perakendecilerin hala stokları var

Bizim gibi bir şeyseniz, nereden satın alacağınızı nadiren düşünmeniz gerekir yazıcı çünkü ofisinizde bir tane var. Ancak, artık birçok kişi uzaktan çalışıyor, potansiyel olarak alışkın oldukları BT altyapısı olmadan potansiyel olarak kendi yazıcılarınız için piyasada olabilirsiniz. Yardım etmek için buradayız.

Ancak şu anda pek çok insan evden çalışmak için malzeme aradığı için, tedarik şu anda biraz kısadır. Neyse ki, TechRadar'da burada en iyi fırsatları bulmak için web'i atmada profesyonelleriz ve devam ettik ve bunu yaptık.

Yani, ister ofis yazıcınıza ayak uydurabilecek bir şey arıyor olun, ister sadece şimdi nakliye etiketleri gönderebilecek bir şey mi istiyorsunuz, o zaman sizi ele geçirdik.

HP DeskJet 2652 All-in-One Kablosuz Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 69 Walmart şirketinde 44 $
HP DeskJet 2652 All-in-One yazıcıyı Walmart'tan 44 $ karşılığında satışa alabilirsiniz. Ev projeleri için mükemmel olan kablosuz yazıcı, akıllı telefonunuzdan veya mobil cihazınızdan yazdırabilir, tarayabilir ve kopyalayabilir.
Fırsatı Görüntüle

HP ENVY 5055 All-in-One Yazıcı: $ 129.99 HP'de 59,99 ABD doları
Şu anda HP ENVY 5055 Yazıcıyı yalnızca 59,99 $ fiyatla satışa alabilirsiniz. Hepsi bir arada yazıcı, kendi evinizin rahatlığında mobil cihazınızdan doğrudan kurulum, bağlantı ve baskı yapmanızı sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Epson WorkForce WF-2850 Kablosuz All-in-One Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 69.99 Walmart şirketinde 59 $
Walmart, kompakt Epson WorkForce WF-2850'yi 59 dolara satıyor. Kablosuz renkli yazıcı, ultra yüksek baskı hızlarına, otomatik 2 taraflı yazdırmaya ve 30 sayfalık otomatik belge besleyiciye sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Brother HL-L2315DW Kompakt Monokrom Lazer Yazıcı: $ 89.98 Walmart şirketinde 79.98 $
Walmart'ta 79,98 dolara satışa sunulan Brother Monochrome laster yazıcı ile masaüstünüzden veya mobil cihazınızdan baskı alın. Yazıcı 250 yapraklık kağıt kapasitesine sahiptir ve Brother iPrint & Scan uygulamasıyla mobil cihazınıza kablosuz olarak tarama yapmanıza olanak tanır.
Fırsatı Görüntüle

HP OfficeJet 8022 Kablosuz Hepsi Birarada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 149 Walmart şirketinde 119 $
HP OfficeJet 8022 kablosuz yazıcıda 20 ABD doları fiyat indirimi alabilirsiniz. Renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı, renkli dokunmatik ekrandan kolayca yazdırabilir, tarayabilir, kopyalayabilir ve faks gönderebilir ve HP Smart uygulaması telefonunuzdan her şeyi yapmanızı sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Aşağıdaki listeden yazıcınızın sizin için en uygun olanı hakkında daha fazla bilgi edinin. en iyi ev yazıcısı 2020: ev kullanımı için en iyi yazıcılar.

Ayrıca daha fazla alışveriş yapabilirsiniz en ucuz yazıcı fiyatları: en iyi bütçe seçimlerimiz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*