Yeni bir kariyere başlamak için blockchain acemisinden kripto madenciliği uzmanına geçin

Kripto veya blok zinciri teknolojisi ile herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, kripto madenciliğine başlamak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2019/04/01/810e5bf7-5203-49bb-8142-d0c5ca8e6915/resize/770x/0bae8664e58529024893a3b9d847b63f/istock-879524202-1 .jpg" target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

" data-credit="Resim: Ivan-balvan, Getty Images">istock-879524202-1.jpg

Resim: Ivan-balvan, Getty Images

Kripto para biriminin ilerlemesi, 21. yüzyılın en heyecan verici gelişmelerinden biri olmuştur. Ayrıntıları hala bilmiyor ve daha fazlasını öğrenmek istiyor veya acemi aşamasını geçip derin bir dalış için hazırsanız, Ethereum & Solidity Blockchain Geliştirici Paketi ile Kripto Para Birimi kapladın mı Şimdi sadece 29,99 dolara sunuluyor.

Para birimi ve teknolojinin birleşimi büyüleyici ve şimdi geleceğin bunun için ne beklemesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kursların tümü kendi hızındadır ve yeni başlayanlar "Solidity Smart Contracts: Build DApps in Ethereum Blockchain" ile başlamak isteyebilir. Daha önce Solidity veya herhangi bir programlama deneyimi yaşamamış olsanız bile, Solidity diliyle Ethereum platformunda akıllı sözleşmelerin nasıl yapılacağı konusunda acemilikten ustalığa geçeceksiniz.

Solidity dilini kullanarak blok zinciri projeleri oluşturmayı öğreneceğiniz "Blockchain Temelleri: Tam Sağlamlık Kılavuzu" ile devam edin. Ardından "Ethereum Blockchain Geliştiricisi: Solidity Kullanarak Projeler Oluşturun" konusunda daha fazla pratik yapabilirsiniz. Blockchain sözleşmelerine ek olarak farklı dağıtılmış uygulamaların nasıl oluşturulacağını öğrenmek için "Ethereum & Solidity ile Blok Zincirleri Oluşturma" ile bunların hepsini takip edebilirsiniz.

Önceki öğrenciler "Ethereum Developer: Build a Discentralized Blockchain App on Solidity" dersinden memnun kaldılar. 5 üzerinden 4,6 puan vermişler. Eğitmen Ravinder Deol da Sertifikalı Bitcoin Profesyoneli olduğu için 5 üzerinden 4,5 yıldız aldı. Son olarak, "Ethereum Developer Masterclass: Build Real-World Projects" ile bitirebilirsiniz. İnanmakta zorlanabilirsiniz, ancak bu kurs size Solidity kullanarak merkezi olmayan bir borsa oluşturarak kendi İlk Para teklifinizi nasıl başlatacağınızı gösterecektir.

Bu becerileri bir kripto girişimcisi olmak veya daha büyük bir organizasyon için çalışmak için kullanabilirsiniz. İkincisini seçerseniz, öğrendiğinizden emin olun. en iyi özgeçmiş ve iş görüşmesi ipuçları.

ile nasıl blockchain uzmanı olunacağını öğrenmek için bu şansı kaçırmayın. Ethereum ve Solidity Blockchain Geliştirici Paketi ile Kripto Para Birimi. Sadece 29,99 $'a indirimdeyken hemen alın (normalde 1.200 dolar).

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*