Yeni bir yazıcıya mı ihtiyacınız var? Walmart'ın yazıcı satışında HP, Brother ve diğer şirketlerden fırsatlar yer alıyor

Ev ofisinize eklemek için ucuz bir yazıcı mı arıyorsunuz? Evden çalışmak giderek daha popüler hale geldi ve tüm araçlara sahip olmayanlar için geçiş zor olabilir. Size ve cüzdanınıza yardımcı olmak için, Walmart'ın HP, Canon, Brother ve daha fazlası gibi en iyi markalarda indirimler içeren yazıcı satışından en iyi teklifleri tamamladık.

Walmart'ın en iyi yazıcı pazarlığı, HP DeskJet All-in-one yazıcıdır sadece 44 $. Bu, 25 $ indirim ve kablosuz yazıcı için bulduğumuz en düşük fiyat.

HP DeskJet 2652, bir mobil aygıtta veya bilgisayarda evinizin herhangi bir yerinden yazdırmanıza, kopyalamanıza ve taramanıza olanak tanır. Çok işlevli yazıcı, başlamak için siyah ve üç renkli mürekkeple birlikte gelir ve akıllı telefonunuzu kullanarak dakikalar içinde ayarlanabilir. HP DeskJet ayrıca yazıcınızın mürekkep sipariş etmesine ve kapınıza teslim etmesine olanak tanıyan kullanışlı HP Instant Ink Dağıtım Hizmeti'ni de içerir. aylık 2,99 $ kadar düşük, mürekkep kartuşu, nakliye ve geri dönüşüm dahil.

HP DeskJet 2652 All-in-One Kablosuz Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 69 Walmart şirketinde 44 $
HP DeskJet 2652 All-in-One yazıcıyı Walmart'tan 44 $ karşılığında satışa alabilirsiniz. Ev projeleri için mükemmel olan kablosuz yazıcı, akıllı telefonunuzdan veya diğer mobil cihazlarınızdan yazdırabilir, tarayabilir ve kopyalayabilir.
Fırsatı Görüntüle

Aşağıdaki Walmart'ın en iyi yazıcı fırsatlarından daha fazla alışveriş yapın ve daha fazla ev ofisi aracı arıyorsanız, ucuz WiFi genişletici fiyatları.

Yazıcı fiyatları Price:

Epson WorkForce WF-2850 Kablosuz All-in-One Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 69.99 Walmart şirketinde 59 $
Walmart, kompakt Epson WorkForce WF-2850'yi 59 dolara satıyor. Kablosuz renkli yazıcı, ultra yüksek baskı hızlarına, otomatik 2 taraflı yazdırmaya ve 30 sayfalık otomatik belge besleyiciye sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Brother HL-L2315DW Kompakt Monokrom Lazer Yazıcı: $ 89.98 Walmart şirketinde 79.98 $
Walmart'ta 79,98 dolara satışa sunulan Brother Monochrome laster yazıcı ile masaüstünüzden veya mobil cihazınızdan baskı alın. Yazıcı 250 yapraklık kağıt kapasitesine sahiptir ve Brother iPrint & Scan uygulamasıyla mobil cihazınıza kablosuz olarak tarama yapmanıza olanak tanır.
Fırsatı Görüntüle

HP OfficeJet 8022 Kablosuz Hepsi Birarada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 149 Walmart şirketinde 119 $
HP OfficeJet 8022 kablosuz yazıcıda 20 ABD doları fiyat indirimi alabilirsiniz. Renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı, renkli dokunmatik ekrandan kolayca yazdırabilir, tarayabilir, kopyalayabilir ve faks gönderebilir ve HP Smart uygulaması telefonunuzdan her şeyi yapmanızı sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Epson Expression Home XP-5100 Kablosuz All-in-One Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı: $ 79 Walmart şirketinde 59 $
Epson Expression Home kablosuz yazıcısında 20 $ tasarruf edin. Hepsi bir arada renkli yazıcı, masaüstünüzden, cep telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca yazdırabilir, kopyalayabilir veya tarayabilir.
Fırsatı Görüntüle

Aşağıdaki listeden yazıcınızın sizin için en uygun olanı hakkında daha fazla bilgi edinin. en iyi ev yazıcısı 2020: ev kullanımı için en iyi yazıcılar.

Ayrıca daha fazla alışveriş yapabilirsiniz en ucuz yazıcı fiyatları: en iyi bütçe seçimlerimiz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*