Yüksek talep gören siber güvenlik alanında elit pozisyonlara hak kazanmak için eğitim

Şu anda yüksek talep gören siber güvenlik alanında kariyer yapmak için okula geri dönmeniz veya bütçenizi harcamanız gerekmiyor.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2021/07/29/939f40b6-2961-47f6-855a-0e9733a1c08c/resize/770x/29514cd8e0bd11d303b36966696cbda2/cybersecurity.jpg" hedef ="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

" data-credit="Resim: Jaiz Anuar/Shutterstock">siber güvenlik kavramı

Resim: Jaiz Anuar/Shutterstock

Yeni yılda heyecan verici yeni bir kariyer mi istiyorsunuz? Herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, siber güvenlik endüstrisine girmek ve ilerlemek için gerekli becerileri aşağıdakilerle öğrenebilirsiniz. A'dan Z'ye Siber Güvenlik ve BT Sertifikasyon Eğitim Paketi.

Tamamen acemiler, etik korsanlıkla ilgili kurslarla başlamak isteyebilir. "Sıfırdan İleri Tekniklere Etik Hackleme" kursunda e-postaları, uygulamaları, ağları ve daha fazlasını hacklemek için cömert maaş çeklerini nasıl toplayacağınızı öğreneceksiniz. Ardından, bilgisayar korsanlarının teknolojiye saldırmak için kullandığı en yaygın 270 yönteme karşı nasıl savunma yapacağınızı öğreten "Komple Etik Hacking Sertifikasyon Kursu"nu takip edin.

Diğer birçok siber güvenlik kursundan farklı olarak, "A'dan Z'ye Sızma Testi ve Etik Hacking Projesi", başarılı olmanıza yardımcı olacak iş becerileri içerir. Hizmet ücretlerinin açıklamaları, rapor ve teklif yazma konusunda tavsiyeler ve çok daha fazlası bu sınıfta yer almaktadır.

"Sömürü Sanatı Kursu"nda etik korsanlığın en karmaşık ve sofistike saldırı yöntemlerinden birini öğreneceksiniz. Halihazırda orta düzey becerilere sahipseniz, tüm etik bilgisayar korsanlarının üstesinden gelmesi beklenen saldırıları nasıl yeneceğinizi öğrenebilirsiniz. SQL Enjeksiyonu.

Bitirme sertifikaları tüm kurslarda sunulur, ancak hazırlanabileceğiniz resmi sertifika sınavları da vardır. Bilgi güvenliğine nereden başlayacağınızdan emin değilseniz "CompTIA Security+ Certification" harika bir kurstur. "GSEC Certification: Security Essentials" ve "CISSP Sınav Hazırlık Eğitim Kursu" ile geçebileceğiniz sertifikalarla daha da ileri gideceksiniz.

Ardından, "Sertifikalı Bulut Güvenliği Uzmanı: CCSP", "CISM: Sertifikalı Bilgi Güvenliği Yöneticisi", CompTIA CSA+ ve Sertifikalı Siber Güvenlik Analisti" ve CISA: Sertifikalı Bilgi Sistemleri Denetçisi" kurslarını tamamladığınızda, aday olacaksınız. elit pozisyonlar için araştırmaya başlayın özgeçmiş ve mülakat ipuçları

Öğrenciler bu dersleri oldukça onaylamaktadır. Doğrulanmış alıcı Paul S., onu mükemmel bir beş yıldızla derecelendirdi: "Fiyat için bundan daha iyi olamaz. Tüm aletlerinizi ve laboratuvarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Tıpkı anlatıldığı gibi. Daha önce sahip olmanıza bile gerek yok. bilgi."

Eğitmen Mohamed Atef, hem akademik hem de profesyonel eğitimde sertifikalı eğitmen olarak 20 yılı aşkın deneyime sahip bir yazar, kıdemli penetrasyon test cihazı ve ICT Danışmanıdır.

Siber güvenlik acemisinden sistem güvenliği uzmanına geçme fırsatını kaçırmayın, A'dan Z'ye Siber Güvenlik ve BT Sertifikasyon Eğitim Paketini bugün sadece 39 $'a indirimdeyken alın (normalde 1.437 dolar).

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*